Artari

16. února 2013 v 20:50 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Artizar Aris (známý jako Artari)

Rasa: člověk/kyborg

Věk: 23

Schopnost: Nadpřirozený hlas (nejen esteticky nádherný, ale pomocí jeho vlnových délek může i bojovat)

Místo pobytu: Nebe, vlastní sídlo

Zaměstnání: celebrita (převážně zpěvák)

Vzhled: Je velice vysoké postavy, altetických rysů. Je spíše hubenější díky své výšce. Nosí dlouhé, husté, černočervené vlasy do půli zad. Nosí černé oblečení a úplé kalhoty. Těžké boty s okovanými špičkami. Kolem očí si nanáší černé líčení a té rty si nechává malovat na černo. není to jen obyčejná rtěnka, je to něco na způsob trvalého make-upu, ale dá se toho bezbolestně zbavit. není na něm vůbec vidět jakýkoliv technický zásah, přesto jeden má. Má upravené hlasivky, zazpívá každý tón na x způsobů, ovládá vlnové délky a jeho hlas se může stát i nebezpečnou zbraní. Oči jsou modré a veliké, rty plné, nos orlí.

Povaha: V mládí velice citlivý, pak protivný a nezvladatelný a nakonec poměrně arogantní a povrchní, čímž maskuje své pravé já, které nechal v dětsví. Sláva ho naprosto pohltila a on si užívá života jako jeho matka. Ostatně jaký vzor... Je poměrně častým návštěvníkem Red Velvet a pořádá tam i VIP party. Rád si dá B-fly anebo Rise. V jeho nikorince často nebývá jen čistý tabák. V noci ale často upadá do zvláštního inspirujícího stavu, kdy tvoří. Ať už výtvarně nebo hudebně. Je náladový a výbušný. Někdy i příliš namyšlený a arogantní. Ale je velice nadaný a naprosto geniální hudebník. Svým hlasem uhrančí kdekoho. Nepotřebuje nijak zesilovat hlas díky svým upraveným hlasivkám a tím se získává naprosto perfektní, čistý zvuk, který rozezní emoce v každém. Ať už chcete nebo ne.

Minulost: Vyrůstal jako jedináček v rodině vědce, který pracoval pro ROTS. Jeho matka je návrhářka interiérů a má vlastní život. Její syn, Artizar, jí nikdy příliš nezajímal. Obvykle si užívala nekonečných večírků a pracovala na své kariéře. Otec často nebýval doma, protože obvykle sloužil na základnách ROTS. A tak Artari zůstával často doma sám a vynalézavě si hrál. Jeho otec byl jako zaměstnanec ROTS velice monitorován, takže jejich celá rodina musela sekat latinu a nesměli se nijak zprotivit. Jeho rodina a i on sám toto plnili. Ale brzy objevil u sebe velmi zvláštní vlastnost, která se příliš do Nebe nehodila. Citlivost. Artizar náhle vyhledával kontakt ostatní a sociální sítě, které nahrazují společenský život, mu náhle přestaly stačit. Objevila se v něm emoční prázdnuta, prahnutí po mateřském pudu, který jako malý po své chůvě vyžadoval. Chůva, android, vysílala tyto informace do center ROTS, které informovali jeho otce. Dlouho se radili, co s takovým chlapcem mají dělat. Nechali ho studovat design. Všimli si, že má jisté nadání uměleckým směrem. Emotivní cítění, podle kterého se umí řídit a tvořit. A tak frustrovaného Arizara vedli tímto uměleckým směrem, který se málokdy v Nebi vyskytuje, protože je docela málo lidí a ostatních, kteří prožívají emoce jako on. Jemu totiž nestačilo, aby taková přímá citovost byla zadupána do země, přehlížena a vytvářena v naprostou aroganci a floutkovství. Ve svých adolescentních letech, kdy jeden hledá sám sebe mu to však přestávalo stačit. Stal se poměrně agresivní, ale zároveň se začal propadat do depresí. A tak začal zpívat, kde mohl vyjádřit emoce. Rodiče mu tedy dali i lepší hlas, vylepšení hlasivek. Svým zpěvem na sociálních sítích naprosto probořil veškeré hranice. Mladí z Nebe skreze něj začali vyjadřovat vlastní frustraci z necitelného světa Nebe. ROTS se rozhodli, že z něj tedy udělají celebritu. Je to jednoduchý způsob, jak ovládat davy a on dokáže uhranout své publikum. Takže uznali za vhodné, že bude lepší ho podporovat a více mu pomáhat s propagací, než aby se mladí vzbouřili proti ROTS, pokud by je čirou náhodou chtěli nařknout z toho, že mohou za necitelnost Nebe. Mohou vůbec?
Artari se stal hvězdou a začal prosazovat starý klasický způsob, kdy zpívá v barech. Ale to spíš jen na VIP večírkách, po malém incidentu, kdy fanoušci málem rozbořili bar a všichni se tam nevešli. Takže vystupuje i v obchodním středisku, kde je veliká hala, nebo na velikých příletových plochách.
Zároveň se začal angažovat i do humanitární pomoci pro Peklo. Je to ale jenom zástěrka pro styky s Peklem. Překupuje drogy a sám si ostatně sem tam nějaké to zboží uleje pro sebe. Nejvíce se přece daří tomu, koho ROTS sledují. Obvykle není viděno to, co bývá ostatním nejvíce na očích.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.