Ezechiel Black

24. února 2013 v 17:06 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Ezechiel Black (není jeho pravé příjmení, prostě mu tak někdy říkají)

Rasa: AVS + mutant

Věk: asi 30 let

Schopnost: ovládání ohně, nadlidská rychlost

Místo pobytu: Peklo

Zaměstnání: bojovník, rebel

Vzhled: Chodí oblečený co možná nejméně nápadně, a jelikož se zdržuje převážně v pekle, černé hadry jsou jeho druhou přirozeností. Nejčastěji je vidět v dlouhém černém plášti s kápí. Na prstech nosí spousty prstenů, některé i tak naostřené, že ani nemusí použít zuby a teče krev, kterou může pít. Je mu asi kolem 30 let (nebo alespoň bylo, kdy se nakazil AVS), má do půli zad dlouhé vlasy mírně zvlněné a černé, oči jsou hnědo-zelené. Plné rty. Běloch s jizvami po celém těle. Vysoký asi 185 cm. Mrštný a obratný, postava není moc atletická, ani vychrtlá, spíš normální chlap. Někdo by řekl, že je až nepřirozeně rychlý.

Povaha: Ez je stále rváč, jiný život ani nezná. Stal se z něj samotář, výbušný, nedůvěřivý, moc nemluví a když, nejde moc daleko pro pravdu a s nikým, ani s Leo, si servítky nebere. Je uzavřený do sebe a jeho soukromý život je jen jeho. Skoro nikdo o něm nic neví. Až na Kathy. I když ani ona neví vše. Jen okraje. Díky svému rebelskému bojovnickému způsobu života ovládá skoro všechny typy zbraní, ke kterým se jen může dostat. Díky viru se cítí celkem dobře, i když zezačátku připustit si v sobě virus AVS rozhodně nebylo jednoduché. Nejraději má odstřelovačské zbraně, a nebo dlouhé nože až mačety, které jsou výborné na tichý boj zblízka. Zatímco střelná zbraň je dobrá na dálku.

Minulost: Narodil se mezi chudýma v pekle rodičům, které si moc ani nepamatuje. Pamatuje si jen kluka, nejspíše staršího bratra, který se o něj staral a byl s ním skoro celý čas, co si pamatuje. Brával ho mezi své kamarády a tam vyrůstal. Učil se prát, bojovat s nožem a provazy, učil se bojovat o život , najít si jídlo, najít si ošacení formou divokého zvířete už od raného dětství. Pak tento kluk zmizel, ale on už neznal rodinu jako matku či otce. Znal rodinu jako tu partu, partu lidí různých věků, kteří spolu bojovali, trénovali a žili. Zcela automaticky se zařadil do této party, vyrůstal s nimi a nikdy se na toho kluka neptal. Lidé z party přicházeli a odcházeli a už se nevrátili. Ti, kteří tam byli krátce, těch bylo hodně. Parta však získala tvrdé jádro a toto jádro se o sebe staralo. Mezi jádro patřil Ezechiel neboli EZ, Darren, jeho holka Leo, Ann, Mike, Aaron, Luke (holka, která ovšem vystupovala jako kluk), Kirk a Angel. Všichni byli spokojený, sice rváči, odpadlíci, ale spolu štastný. Kradli jídlo, pití, přepadávali a občas zaútočili na ROTS. Ovšem situace se velmi rychle měnila a bandu zasáhnul vir AVS. Kde byl začátek, netuší nikdo ze skupiny, nikdo to veřejně nepřiznal. Horečky začali nedlouho po jedné bitvě, kde byli vážně zraněný Darren a Ann, Aaron během záchraných akcí zemřel. Horačka se začala objevovat postupně, u Leo - ošetřovatelky, Darren, Ann, Mike a Ez, za nedlouho všichni leželi a v mukách umírali na AVS. Nejdříve umřela Ann, pak Mike, Luke…Leo nejvíce sebral potrat a pak úmrtí Darrena. Jejich skupina řídla a řídla. Vypadalo to, že nikdo nemá naději. Z celé skupinky lidí zbyla jen hromada mrtvol. A dvě živé mrtvoly - Leo a Ez.
Nejdříve byli spolu a snažili se začít znova. Ovšem už to nebylo takové jako dřív. Nic už nemohlo být takové jako dřív. Ez to však přestával zvládat. A tak se s Leou rozešel a každý šel svou cestou. Ona byla dál léčitelka, on se stal samotářem.
Našel si starou opuštěnou budovu, kde přespává. Má jí zabezpečenou pastva proti ROTS a i ostatním z pekla. Touha a potřeba krve je silná. A on pociťuje i další účinky. Občas na prstech rukou vidí plamínky. Několikrát se mu povedlo při braní krve svojí oběť popálit. I když je mu to jedno, zvyšuje to hlad. A tak se to snaží používat minimálně. Přesto jsou chvíle, kdy to nekontroluje. A v boji je ochotný to podstoupit, abych si zachránil kůži. Přepadává hlavně osamělé duše v pekle, bere si to, co potřebuje k přežití. Je to bud zabij nebo budeš zabit. A on se tímto pravidlem řídí.
Po nějaké době, kdy už zvládal svoje chutě a plameny, sešel se opět s Leo. Usmířili se a občas se schází. Leo mu pomáhá najít krev díky splátkám jejích pacientů.Jednoho dne našli Kathy. Leo se jí snažila pomoci, ale moc to nešlo. A tak se rozhodovali, co s ní. Leo se jí snažila zachránit a ujmout se jí, Ez chtěl Kathy zabít. Nakonec ho Leo přemluvila a Ez vzal Kathy k sobě do domu. Nebo spíš to té polorozpadlé ruiny. Kathy se nalézá kousek od vchodu, chráněná léčkami pro nepřítele. Jediné, kdo o nich ví, je Leo a umí je překonat. Ez přebývá v zadní, polozapadlé části budovy, která vypadá neobydlená a před zřícením.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.