INFORMACE O SVĚTĚ

14. února 2013 v 23:15 | Admin


Jaké to je? Dívat se dolů, z mrakodrapu. Možná vidí jen mlhu... Jo tu děsnou mlhu, která nás tu dole, v pekle maskuje...


To je Gorudo City. A jen jedna jeho část, odvrácená od metropole, která jako by válkou ani nebyla zasáhnuta. Možná proto, že jsme kapitulovali příliš rychle. Ale ti bohatí na vrcholcích nepoznali nouzi, bídu a utrpení. Celé město by se dalo rozdělit na dvě poloviny. Nebe jsou luxusní apartmány bohatých umístěné v mrakodrapech a závratných výškách. A pak je tu Peklo s tvory, co chodí po zemi, co trpí nemocemi a které nejvíce zasáhla válka. Jsou to ti chudí.
Kdo vlastně způsobil jejich utrpení? Lidí a nejen jich, kteří už nedokážou svým domovům pod mlhou přezdívat jinak než Peklo?
Odpověď je jednoduchá. Jde o organizaci. Věděckou organizaci s velmi silnou armádou. ROTS - Radical Organisation of Technology and Science.
Sbírají už po celá desetiletí věděcké poznatky a uplatňují je při dobývání měst. A jejich třešnička na dortu bylo dobytí Gorudo City, které dlouho odolávalo a nyní se nemůže probrat z krutých a velkých ztrát. Lesk a sláva města pohasly. Smích ustal. Už je to dlouho. Dlouho, co ROTS získali toto město a začali jej plnit těžkým průmyslem.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.