Lars Sky

18. února 2013 v 16:45 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Lars Sky

Rasa: Mutant

Věk: 24

Schopnost: Znehmotnění (během znehmotnění nemá vědomí a v případě silných vln se spustí mechanismus, který ho v obraně sebe sama opět zhmotní).

Místo pobytu: Peklo, blok 251

Zaměstnání: Nemá stálé zaměstnání, pracuje kde se dá.

Vzhled: Se jeho výškou která sahá skoro až ke 180-ti cm ho nemůžete nazvat trpaslíkem. Z běžného davu tedy téměř vyčnívá. Na oválném obličeji naleznete výrazné modré oči a nos, které zapadá někam do zlatého středu. Narůžovělé plné rty už jen dokreslují světlý obličej.
Mezi další nepostradatelné symboly jeho vzhledu patří delší vlasy s neobvyklou matně stříbrnou barvou. Vlasy nosívá upravené vždy stejně - patka mu zakrývá pravé oko, takže mu málokdy při dohodách s ním platí "mezi čtyřma očima".V oblečení není vybíravý - nežije v prostředí, kde by si mohl příliš vybírat. Mezi běžné obleky patří různé pláště, trika, džíny apod. Naučil se dobře zacházet se sečnými zbraněmi a tak má u sebe většinou nějakou dýku, nůž.

Povaha: Tento člověk působí jako by nedokázal být milý a jako by ani neměl srdce. No.. možná je to i pravda - je hodně věcí co nesnáší a naopak málo věcí, které má rád. Naučil se žít tak, jak žít musí v prostředí ve kterém žije. Pochopil, že tady s nikým nelze jednat v rukavičkách a po dobrém nejde většinou nic. Je to taky možná tím jakým stylem na své okolí působí. S pocity umí dobře zacházet a také mistrně lhát. Prostě vše, aby dosáhl svého.
Tohle ale netrvá stále. Dokáže se chovat přátelsky se vším všudy, ale daný člověk ho musí skutečně poznat.Své věty často končí slovem "hm". Pokud má nějaké velké deprese nebo se potřebuje nějakým způsobem uvolnit napije se piva nebo něčeho lehčího - velmi tvrdý alkohol a drogy mu moc neříkají, ale to neznamená, že si sem tam taky nedá. I když se to nezdá je chytřejší než vypadá nebo než mnohdy hraje.

Minulost: Narodil se v Pekle do chudé rodiny (překvapivě) jako jediný syn a možná i jako přítěž. Je pravdou, že otec ani matka si s ním moc starostí nedělali protože byl prostě jen nechtěným přírůstkem této rodiny. Avšak i přes toto se rodiče snažili zajistit aspoň to základní. Doma ho učila matka která byla degradována z Nebe do Pekla poněvadž otec který vyrůstal už v Pekle toho zrovna moc nevěděl. Ani nyní si není přesně jist za co byla matka svržena do Pekla. Naučil se tedy ty nejzákladnější věci plus něco málo navíc. S rodiči se stýkal málokdy poněvadž oba si hledali nějakou práci pro malou obživu. Toto musel preferovat v pozdějším věku i on takže se v necelých deseti letech ohlížel po čemkoliv čím by mohl nějak pomoci. V tomto věku se také naučil boji s řeznými zbraněmi což se v tomto prostředí více než hodí. Vše šlo plus mínus dobře, dokud jednoho dne vojáci ROTS nezapočali rabování během kterého vzali nějaké zásoby a i jeho samotného k pokusům. To mu bylo patnáct. Teprve teď si rodiče uvědomili co celou dobu přehlíželi. Uběhlo pár měsíců od unesení ROTS kteří se rozhodli převést svůj subjekt na jinou základnu pro podrobnější zkoumání. Avšak při tomto převozu objevil svou novou schopnost - ty pokusy měli opravdu nějaký úspěch. Dokázal totiž znehmotnit své tělo jako nějaký duch. Cíl byl v tu chvíli jasný - musí prchnout dokud je čas. Kdy jindy by se naskytla lepší příležitost než-li převoz? Po nenápadném prozkoušení svých schopností nezkušeně využil příležitosti, určil cíl a vyběhl vstříc svobodě. Cesta za svobodou byla vskutku dlouhá navíc když neměl svobodné vědomí. Musel se hodně ukrývat než našel východ ze spárů ROTS. Poté co došel domů zjistil, že se otec předávkoval drogami a matka je nezvěstná. Otřesen tím co se stalo se začal pomalu stavět na vlastní nohy. Musel pracovat více než kdy dříve. Většinou se jeho práce točila okolo baru Opium kde pracoval jako obsluha apod. Svůj dar se naučil ovládat jak jen to bylo možné, ale nebylo moc příležitostí kdy by ho aktivně využíval. Není si jist, jestli za to ROTS proklínat nebo jim děkovat, ale každopádně k nim chová určitý odpor - možná proto odmítá přiznat si to, že mu dali užitečný dar. Postupem času a za neustálého ukrývání si našel bydlení v bloku 251 kde má momentálně úkryt. Ta zkušenost s ROST mu přinesla více než jen schopnost. Naučilo ho to odměřenosti a konečně mu to otevřelo oči - už ví jaký tenhle svět je a jak v něm přežít. Snažil se hledat ztracenou matku, ale nikdy ji nenašel. Právě proto ji sám prohlásil za mrtvou a s hledáním přestal.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.