Leo Mógwei 魔鬼

20. února 2013 v 2:38 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Leo Mógwei (Fei Ling Mógwei 魔鬼)

Rasa: AVS+mutant

Věk: 183 (27)

Schopnost: léčba veškerých zranění (obnovování biologické tkáně), výborný pohotovostní střelec (nikoliv ve smyslu sniper)

Místo pobytu: Peklo, Malá Asie

Zaměstnání: léčitelka, tendence k rebéliím

Vzhled: Leo je velice malé postavy. Měří 152 cm. Má silná, vpracovaná svalnatá stehna, široké boky, ploché bříško a typicky asijsky plochý hrudník. Má poměrně dlouhý krk. V obličeji má čisté asijské, mongoloidní rysy, zploštělý obličej. Široká čelist, plné rty, vystouplé lícní kosti, asijské oči (epikantus). Vlasy jsou dlouhé pod lopatky, skoro do půli zad. Její vlasy však nejsou typickým mongoloidním rysem. Jsou blonďaté až platinové a mnohem jemnější než mají Asiaté. Genetická výjimka.

Povaha: Leo nikdy nejde pro ránu daleko. Občas si neodpustí utrousi nějakou tu nelichotivou poznámku. Ráda užívá cynismu a sarkasmu. Ačkoliv si to sama nechce připustit, všichni vědí , že i přes její nálady a bručounství až mírné agresi, je to vlastně 'starý dobrák'. Pod tou hroší kůží je vlastně velice citlivá a vnímavá bytost. Umí být starostlivá. Někdy se u ní projeví i potlačovaný mateřský pud. Působí velice vyrovnaně, ale mívá i své slabé chvilky a poslední dobou docela často. Kouří nikorin. Obvykle jenom obyčejný tabák. Když má peníze, sežene si tam i opium nebo trávu. Je to léčitelka a v Pekle plní funkci doktorky. Nechává si platit krví, kteoru pak předává nakaženým AVS, aby nedocházelo v už tak těžké době k jeho hladovým náletům nakažených. Občas chodí k základnám a sbírá věci, které už ROTS nepotřebují.

Minulost: Fei je sněhová vločka, protože jako novorozeně měla bílé vlásky. Ale pak všem začala připomínat lva. A tak nějak vzniklo Leo a ona to přijala za jméno.
Její rodiče se přestěhovali ze starého města kdesi v původní Asii, aby našli útočiště. V Gōrudo City pracovali v továrnách ROTS a žili si ještě bídněji než ve starém městě. Poté nalezli azyl v jednom z Asijských měst v Pekle. Právě tam se zdržovala a zdržuje většina nejvzdělanějších. její otec ji učil léčit, i bojovat. Číst i psát, počítat. Vložil do ní tolik moudra kolik jen mohl. Moudra asijského národu. Svůj dar léčit získala po otci. Měli vlastní lékárnu, ale ta spíše prodělávala a tak se matka udřela v továrně ROTS.
Když na Leo přišla puberta, začala objevovat svět i mimo Asijské město. Peklo v celé své špíně. Zatvrdila se a začala rebelovat. Nakonec se dostala do 'špatné party' a začala čichat. Její život se změnil v jedu velkou a odvázano party. Utíkala od reality,jak jenom mohla. Vzdala se veškeré zodpovědnosti.
Po smrti otce se ale vše změnilo. Přátelé její rodiny si ji vzali pod svá křídla a udělali jí takovou soukromou odvykačku. Střežili ji pod přísnými pravidly a zákazy.
Jednou vletěl k Leo domů Darren, z Ezechielovy party. Vlekl s sebou dívku, která byla poraněná, protože na ni spadla železná konstrukce. Hledal léčitelku. Leo. Ale ta dívka není teď příliš důležitá. Leo Darrenovi propadla, stejně tak jako on jí. Vytvořili pár a Leo pak i získala více volnosti. Jezdila s Darrenem a Ezyho partou po nebezpečných akcích, kde občas poškádlili samotné ROTS. Začala si znovu naplno s partou užívat.
Jenže pak se zhoršoval její zdravotní stav. Začala v horečkách padat do postele a bojovat s virem AVS. TOu dobou ale byla už v jiném stavu a bydlela i s Darrenem mimo Asijské město. Kvůli stavům, které její tělo dostávalo, potratila. Netrvalo to dlouho a i Darren upadal do horeček a malátností. Za tři měsíce, když Darren umřel, ho postupně následovala celá parta, kromě Ezyho. A tak zůstali jenom Ezy a Leo.
Ezy bydlí s díbkou, o kteoru se Leo stará už od doby, kdy ji našla na hranici smrti. Pojmenovala jí Kathy. A protože měl Ezy u sebe místo, bydlí s ním. Kathy je nemocná dívka se silnými, dýchacími potížemi. Svou nemoc má vrozenou. U postele má kyslíkové bomby a většinou je na její tváři, nose a ústech, maska filtrující dusivé ovzduší, které panuje v Pekle. Díky Leo přežívá, protože umí alespoň léčit její bolest a plíce, které jí nemoc ničí. Jejího prokletí ji však zbavit naprosto neumí. Po rodičích ani stopa.
Před nedávme pohřbila i dalšího druha. Říkali mu Raven, jen Leo občas 'Vrabčáku'. Byl to exemplář, kyborg, který utekl z ROTS. Leo mu věřila, protože se spoléhala na svou intuici. Ale Ezy a ostatní z Pekla nikoliv. A i když to Ravenovi Leo vymlouvala, chtěl si zajistit jejich důvěru tím, že přepadne konvoj a ukradne léky s nanoroboty. Leo ho hledala. Ale našla po třech týdnech až jeho mrtvé tělo. S jednou ampulkou nanobotů. Není to moc, ale jistě to lidem okolo z části pomůže.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.