Liam Qoar

27. února 2013 v 20:39 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Liem Qoar

Rasa:člověk: mutant

Věk:18

Schopnost:dokáže s lidmi manipulovat dle vlastní libosti pokud zná jméno dané osoby.(S časovým omezením 2 minut v herním čase)

Místo pobytu: Peklo, BLOK.251

Zaměstnání: výrobce/ ńeobchodní vynálezce

Vzhled: Vyšší 170 cm dívka, hubenější postavy. Má trochu většší rameny s vlasama sahajíc přímo na ně. Původně byli blonďaté ale po delší době neůdržby jsou dost zašlé, zaprášené, zacuchané a možná i něco hostí, ale to se ratši zatím neodhodlala zjistit. Dále má pihatější obličej s menším nosem, modré pronikavé oči s černými stíny které nejsou původem me-kuap ale cosi černého mazlavějšího nedávno nalezeného, menší svraštělá a seschlá ústa. Jako oblečení nosí dlouhé staré potrhané tryčko tmavě modré barvy s bílím otiskem ruky. Barva s otisku je však dost popraskaná a někde už i odpadlá. Dále tu máme staré ryfle občas někde natržené se sem tam něakým drátkem jako pokus náhrady za špendlík. Jako boty má staré okopané a onošené tenisky z klučičího oddělení. Na pravé ruce má starší, ale přesto zachovaný stříbrný náramek s tvarem draka.


Povaha: Na první pohled je ustrašená a nedůvěřivá. Občas se leká některých pohybů které by mohli připomínat hrozbu, ale i přes to vše je to ve vnitř přátelská, milá a laskavá osoba. Má ráda společnost zvířata dá li se to tak nazvat. Sama s radostí přijímá všechny dary a je též velmi vynalézavá. Ze zahnutého šroubku, nějakého kusu provazu a dřeva vám klidně vyrobí velmi žádanou sponku něbo něco jiného. Samozřejmě za peníze nebo na oplátku vaší protislužby.

Minulost: Když se Liem narodila její rodina žila v satér schátralém a zdevastovaném skladišti které si docela slušne přestavěli i na peklo. Když Liem byli 4 roky začala se u ní projevovat mutace s její zvláštní schopností. Zezačátku se jí celá rodina stranila, ale časem když se jí naučila ovládat tak se vše vrátilo do starých kolejí. Otec Liem pracoval jako opravář. Často byl z domu a to nejen kvůli opravám neboť když zrovna neopravoval tak scháněl kusi šrotu nebo něčeho podobného pro sestavení něaké té pomůcki. Narozdíl od pracujícího otce Lienina matka byla nezaměstnaná dalo by se říct. Sice občas si vyšla ven na ulici, ale to jen proto aby si se známími vyměnili informace a předali nějakou tu vzácnost. Občas se stávalo to že domů zavítala i její sestra Alex, ale když už se to stalo tak doma příliš nepobyla. Stále odcházela na ulici kde se brouzdala se svojí partou přátel a vyváděli hlouposti. Jednou když Liem bylo 13 knim do skladiště vběhla jednotka ROTS. Nikdo nevěděl co se děje. Jeden z členů se jich začal vyptávat na jejího otce. Kde je, kam šel, co dělá, Liem však odmítla cokoli říct bez toho aby věděla o co jdem. Po chvíli se útok uklidnim když se přišlo na to že si spletly blok a vrazili do špatného místa. Když se po tom rodina vzpamatovala vše šlo zase dál. Když Liem dosáhla 17 let pronesla "nehodlám být nadále přítěží a tak odcházím". Pro její matku to byl šok avšak její otec byl hrdý i když plný obav. Dlouho jí ještě přemlouvali, ale stejně se rozhodla odejít. Od té doby rodinu neviděla, ale i přesto ví a doufá že je vše při starém.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.