MINULOST

14. února 2013 v 23:15 | Admin
Naše civilizace se rozvíjela přímo tryskem. Ano, my lidé jsme už takoví. Chceme víc a víc. A Matička Země se nám za to pomstila. V roce 2036 se drasticky pohnuly tektonicé desky a naprosto změnily dnešní tvář světa. Sopky valily horkou lávu, lidská krev zabarvovala špinavé řeky, spodní vody byly znečištěny, otráveny. Moře a oceány se bouřily. Zaplavovaly zemi a jiná místa naopak odhalovaly. Zamrzávaly a někdě naopak vysychaly. Tento jev nazvali vědci Apokalypsou. Už jenom proto, že tehdejší populace se snížila na polovinu. Lidé začali hledat jiná útočiště. Umírali žízní, hladem, vraždili se pro jídlo a vodu. Pro místo "v jeskyni". Začal boj o přežití. Apokalypsa ublížila lidem i jinak. Vyvřelo na povrch několik nových prvků, vytvořily se nové bakterie, nové nemoce. Kdo neonemocněl, mohl hladovět, mohl být ozářen díky vysoké radioaktivitě unikající jak z jaderného odpadu, tak elektráren.
Lidé umírali.
Po sta tisících.
Byla to největší zkáza lidstva, která je nás potkala. Jen pětina přežila. A muselo se začít znovu. Lidé se začali schromažďovat na pár míst, kde byly podmínky pro život přijatelné. Začali budovat města, samostatné jednotky zcela nezávislé na ostatních. Začalo se hezky od země. Nabírali zkušeností a naučili se s mnoha věcmi žít. Vypěstovali nové plodiny. Naučili se hospodařit s přírodou. Na některých jedincích se začaly objevovat mutace. Většinu obyvatelstva tvořili lidé s převážně tmavou pletí (indové, mulati), poté asiaté (mongoloidní - ti se ale snažili zachovat svou rasu a tím počali trochu degenerovat. Přesto se jim podařilo zachovat si víceméně "čistotu") a jen pár Evropanů a Američanů.
Čím víc rostlo Gorudo City, tím víc ničilo okolí kolem sebe. Nakonec město opravdu posílilo a bylo jedno z nejvyspělejších měst. O to víc se ale prohluboval rozdíl mezi bohatými a chudými. Čím víc rostlo Gorudo City, tím víc ničilo okolí kolem sebe. Nakonec město opravdu posílilo a bylo jedno z nejvyspělejších měst. O to víc se ale prohluboval rozdíl mezi bohatými a chudými. Na území původní východní Asie bylo též město, ale zaniklo, kvůli jeho nevýhodné pozici. Nejspíše se probrala sopka, která měla podle vědců ještě nějakou dobu spát. Jeho původní obyvatelé si začali hledat útočiště jinde. Někteří se tké přistěhovali do našeho města. V Pekle si vytvořili pevné základny, které se velice těžko hledají. Říká se jim "Asijská města". Jsou to místa obvykle ve slepých oblastech, kam se těžko dostává. A jen někteří mají to štěstí se tam podívat. Stále zůstávají neprozkoumána.
A pak přišlo více jak 20 let válčení s ROTS, které město vyčerpalo a nakonec bylo donuceno si k sobě ROTS prakticky pozvat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.