NÁVYKOVÉ LÁTKY

14. února 2013 v 23:13 | Admin
Není lidstva bez alkoholu. Ano - alkohol existuje. Stále. A stále se mu daří. Pivo nemá tak ostrou chuť chmele a je silnější. Nejlepší značka byl vyhlášena Golden. Víno se také pije, jen je tak silné (převážně to červené), že je žádoucí jej ředit. V trendu jsou ale hlavně tvrdší typy alkoholu. Modrá Mlha (tzv. MM) je namodralý alkohol tak silný, že ten, kdo jj požije, má opravdu modré mžitky před očima. Půl hodiny vše vidí v modrém oparu. Leze do hlavy okamžitě. Obsahuje prý látku, která je na stejné bázi jako je B-fly a tím získá i onou modrou barvu. je to rychlý zabiják trpké chuti. Nalévá se do malých panáků, ale pro odvážlivce i do velkých.
Ke kouření se používá nikorin, což je přístroj, který je velký asi jako cigareta. Je samozápalný a sá mse reguluje. Sačí doplnit do nikorinu tablety stlačeného kuřiva. Co tableta, to jedna cigareta. Je to taková... řekněme moderní fajfka.
Drogy jsou z části povolené, z části nikoliv. Povolené jsou ty, které se vám vejdou do nikorinu. To znamená jakékoliv kuřivo. Tablety do nikoru nemusí být jenom z tabáku, ale například z hašiše nebo mariánky (té se ovšem příliš nedaří a tak ji moc nepoužívají), nebo opia. Též je povolený Rise (bílý prášek - přisypává se do tekutin, má účinek asi 20ti káv. Funguje na psychiku asi tak jako kokain)
Nepovolené jsou ostatní drogy.

Více info o tvrdých drogách:
Zde je jich pár: Butterfly (B-fly) neboli Motýlek (na způsob extáze, mírně halucinogenní, diskotékový zlepšovač nálady, zvolňovač mravů - podává se tinkturou v podobě kapek pod jazyk - závislost se může vytvořit pouze psychická, tělo si ovšem drogu fyzicky nevyžaduje jako u jiných), Loki (je to směs ředidel. V Pekle je čichání pěkně populární. Takhle směs utlumuje a navozuje stavy klidového štěstí), Heart Beat (H-Bee) (další směs ředidel. Do roztoku se ale přidá Rise. Funguje to jako naprostý vzbuzovač. Vybičuje k aktivitě a případné agresi) a poslední nejtvrdší droga je SCB (Skoba) - jedná se o drogu která člověka utlumí a na chvilku paralyzuje. Prodává se malinkých válcovitých lahvičkách (20mmx7mm); zařízení na jednom z konců po zatlačení na kůži vpraví samo jehlou do krve látku.
V Pekle je njpopulárnější Loki nebo H-Bee. V Nebi zase Rise a místy B-fly (ano - i do Nebe se dají dostat drogy jako je B-fly. Ale dealeři se neustále obměňujé, protože je ROTS stíhá a nařizuje exekuce, popravy, rovnou na místě jejich nalezení/dopadení.)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ema Ema | E-mail | 21. prosince 2015 v 21:46 | Reagovat

Zaujímalo by ma, ako sa pohybuje cena...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.