PEKLO

14. února 2013 v 23:11 | Admin
V Pekle odjakživa žili dělníci a "obyčejný lid", kteří pracovali a pracují pro Nebe, pro ROTS. Ostatně sami ROTS přezdívají Peklu "Džungle" nebo "Bílé místo" a lidem tam "Krysy". Vývoj tam se příliš nezměnil. Zatímco Nebe je technicky vyspělé, Peklo je spíše mechanická část města. Zatímco se v nebi zajímají lidé o techniku a sedí za svými hologramy, v Pekle jsou obyvatelé s vylepšeným francouzským klíčem pod svými vozidly a opravují. Vozidla mají kola (kdo má štěstí, sestaví si i vznášedlo) a jezdí na obdobné oleje jako je benzín.

Peklo je místem, které ROTS nedobyli. Je to převážně díky tomu, že na mnohých místech obsahuje tzv. bílá místa, kde není signál, fungují jako rušičky. A často mají problém i s projíždějícími zádobovacími vlaky, jejichž houževnatá technika nad příbytky lidí z ROTS má tendence vypínat a nebylo výjimkou, že občas sjel z dráhy. Tento nedostatek se však již ROTS podařilo napravit. Nebýt načipován je sice trestné, ale ROTS toto pravidlo v Pekle neřeší, právě díky slepým místům.
V podstatě nikdy zcela peklo neovládli. Na druhou stranu je Peklo místem, kde si ROTS vojáci mohou dělat prakticky co chtěji a občas si "vypůjčí" nějakého obyvatele na pokusy.

Obyvatelé Pekla žijí v bídě, špíně a někdy dokonce i hladu. Nemají peníze ani prostředky pro kybernetické úpravy. Za to je tu spousta nakažených AVS. Kokoliv, kdo onemocní v Pekle, má poměrně smůlu. Ano - existuje nemocnice ROTS, ale je poměrně dost drahá. Lidé jsou tedy závislí na místních léčitelích. Funguje tu i síť pomoci nakaženým AVS. Někteří léčitelé nakažení AVS si za své služby nechávají platit krví. Ty pak ukládají do ampulek a mění dále za služby či rozdávají ostatním nakaženým. Je to ověřený systém, který funguje už pár desítek let, možná déle.

Pekelní se samozřejmě umí bavit. Jsou tu kluby a bary, kam obvykle chodí po práci. A ano - také tu jsou vykřičené domy.
Daří se tu černému obchodu. Jak drogám, tak zbraním.
Hlavní potravinou je přešlechtěná, geneticky upravená dursa. Vypadá to jako 1-3 cm velká zrna rýže a chutná to jako něco mezi rýží a bramborou. Suchá, nadrcená zrna jsou dobrou moukou a často je z ní i chléb. K masu se málokdy dostanou, obvykle mají jen náhražky.

Vzdělání je Pekle v podstatě to, co naučí rodiče své děti. Učí se toho tolik, aby byli schopni přežít. Na druhou stranu jsou tu více obyvatelé sociálně založení a mohou se těšit víc z toho, že se potkávají. Tvoří party a mají tendence se shlukovat.
Obvykle mají manuální zaměstnání. Pracují v továrnách pro ROTS. Někdy i v malých podnicích, pokárnách nebo obchodech, které obvykle vlastní "malí páni" ROTS či velcí páni z Nebe jako vedlejší podniky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.