Povídka z nebe by Blake Fox

15. února 2013 v 21:39 | Admin
Povídka z nebe ...

Kolej Clawsmare ... Akademie vědy
Již mnoho žáků naší školy se ptá jak vznikl název právě této koleje , neboť vysvětlení o profesorových rukách jako pařáty je nejspíše nedostačující , a právě proto vám povím celý příběh vývoje tohoto jména znamenající "ptačí pařát. " proč měl takovéto ruce ? Neponechal jsem nic náhodě a začal jsem vyhledávat minulost tohoto profesora . Na internetu jsem toto jméno vůbec nenašel , nebyla o něm ani zmínka, vydal jsem se tedy do školní knihovny , která obtěžkává haldy a haldy knih . Trvalo nejmíň dvě hodiny než jsem jakousi zmínku našel , a už jsem to chtěl vzdát , když tu jsem narazil na knihu s nápisem " Historie školy , zde jsem také našel údajného profesora a dokument.

Datum: rok 1950 Odesílatel : Generál Marcus Strawe Krycí jméno : Rod Pierce
Příjemce: Hans Strawinski Krycí jméno : Kay Lird


Před pár dny na nás udeřila armáda nepřítele , zároveň v ten den oběvili naši vědci velice zajímavý úkaz genetické mutace díky níž se člověk může vztekem změnit na zvíře genů co mu vpíchnou do krve. Zítra se bude testovat co to s námi udělá , jsme něco jako dobrovolní pokusní králíci , tak jen doufám že to vyjde , poté ti napíšu jak testy dopadli a neboť jsem první kdo to vyzkouší vlastně ani stoprocentně s odpovědí nečekej .


Zdraví tvůj přítel Marcus Strawe

Dozvěděl jsem se tedy tohle: Marcus Strawe - člověk o kterém hledáme informace a učitel zvaný Clawsmare byl v dřívější době ve válce a na školu nastupoval v postarším věku , chystal se provézt pokus který podle důkazů samotné školy přežil . Mohl mít ony ptačí pařáty na rukou z důsledku experimentu? Vypadalo to že je mé pátrání u konce neboť bez zdrojů nemohu najít vůbec nic. V tom ale z oné knihy vypadl papírek ze kterého jsem se dozvěděl že asi nejsem jediný co po těchto informacích pátral . Na papírku byla internetová adresa http//:xt983.ru . Neváhal jsem a podíval jsem se na počítač v knihovně neboť jsem nechtěl utíkat do pokoje a prahl jsem po informacích, a našel jsem stránku jakéhosi doktora Rileyho Anderse , zde jsem pátral v článcích které zde byly poskládané od roku 1926 až po rok 1984 kdy doktor nejspíše umřel neboť dál už články nevedl . Vše bylo o nových teoriích a tak dále. Najel jsem na rok 1950 , kde byli jen čtyři články , avšak všechny pojednávací o oné genetické mutaci a o složení oné mutační látky , jejíž obsah jsem si zapsal, jak ze zvědavosti tak pro uchování , také jsem si zapsal stránku doktora pro všechny případy .

Článek o prvním zkoušeném exempláři:


Testovaný objekt : Muž , dvacetiletý , Marcus Strawe , poměrně svalnaté postavy, 179 cm vysoký , široká ramena , hnědé vlasy, krevní skupina : 0 pozitivní

Po vstříknutí jedné normální dávky se nic neděje až na další den se objekt mění na orla mořského s rozpětím křídel 4 metry při rozzuření , žádné následky, po dvou hodinách proměnění se mění zpět , žádné známky poškození na těle . Krev se změnila na C , čili nový druh krve pramálo podobný b , a , ab , 0 . Krvinky z orla se rychle pohybují a v neproměněné podobě úplně normálně jen přibývá něco málo bílých krvinek.


1. poznatek dr. Anders
Dozvěděl jsem se tedy že na následky tohoto pokusu to nebylo a až teprve jsem probádal celou historii našel jsem případ vrácení proměny XBM2 - tak později pojmenoval tento "doplněk života " řekl bych já a v onom článku jsem se dozvěděl že právě náš Marcus a také profesor chtěl tuto proměnu vrátit kvůli nové práci , Anders v roce 1983 našel protilék , jen s malou chybičkou - že profesorovi zůstaly orlí drápy , ty jak jsem si domyslel chtěl zamaskovat.


Zůstal tu však nedopsaný článek v roce 1984 - 29.5 , na konci byla nesrozumitelná písmena a tak jsem usoudil že to není jen tak . Že by vražda ? ale to necháme již na jindy neboť již jsem si zabil jedno odpoledne hledáním . Třeba jindy

... zdlouhavá práce žáka Rodericka Collinse
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.