Rennie „Aya“ Olsen

27. února 2013 v 19:05 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Rennie "Aya" Olsen

Rasa: člověk

Věk: 24

Schopnost: Genialita

Místo pobytu: Nebe, Lilum, S8 vědecko-vývojové centrum

Zaměstnání: Vědec

Vzhled: Je to štíhlá dívka, má dlouhé krásně tvarované nohy, pevný zadek, útlý pas, ploché bříško a pevné poprsí, úzké dlouhé prsty, pěstěné nehty, lákavý krk, oválný obličej, plné rty, roztomilý nosík a oči mandlového tvaru s temnou barvou jako noc. Dlouhé husté černé vlnité vlasy rámují obličej jako závoje. Její pohled je však pohled bez života.

Povaha:Aya je člověk, velmi inteligentní. Má prudkou inteligenci, hodně toho ví, zajímá se hlavně o DNA, o člověka a jeho fyzickou, chemickou a historickou podstatu. Na vše kouká jako na rébus, který musí vyřešit. Vše podle ní je podloženo vědecky a nic jako víra, nadpřirozeno , láska a další emocionální věci neexistují. Vše lze vysvětlit vědecky a vývojem člověka. Bohužel díky inteligenci nemá skoro žádné emoce. Vlastně žádné. Vše vysvětlí v odborné terminologii a málokdo jí rozumí. Sama umí bojová umění, která jí jdou. Díky znalosti kostry a svalů velmi dobře ví, kam zasáhnout, aby co nejrychleji zneškodnila útočníka. Ovšem díky podpoře ROTS má osobní ochranu a tak bojová umění nemusí použít. Nemá zábrany zabít člověka, ale pokud to není v důsledku pokusu či útoku, nevidí pádný důvod to dělat. Ačkoliv ona je též člověk, pro plno lidí z okolí je robot.
Aya však má slabší stránku. Tou je hudba. Obdivuje jí z pohledu antropologického. Slyší v ní to, co slyšeli předci a ráda si občas vyjde a nechá hudbu vstoupit do jejího těla, aby se vrátila v čase. Tam, kde věda jen hádá, co bylo.Svojí zálibu bere tak, že je to její poznávání vývoje člověka za pomoci primitivních způsobů. Obyčejný člověk řekne, že tancuje jako bohyně.

Minulost:
Rennie Aya Olsen se narodila dvou lidem v Nebi. Byli to obyčejní lidé, otec byl obchodník, matka byla doma a nakupovala. Rennie měli kvůli působení drogy "motýlek", kdy se spolu vyspali po hodně dlouhé době. Jinak má Rennie ještě dva bratry - starší. Jeden je též obchodník jako otec, druhý propadl drogám a později skončil v pekle. Ani jednoho Rennie nezná. Už v pěti letech zvládala studium pro osmileté děti a její náskok se postupně zvětšoval. ROTS si toho všimli a díky jejímu zájmu o vědu jí dali možnost studia více individuální. Rennie se stala vědcem velmi brzo, už v 16 letech konkurovala vědcům, kteří v ROTS pracovali několik let. Postupem let se z Rennie stala špičková vědkyně, která je velmi významnou pro vylepšování a zlepšování ROTS jednotek. Její vztah a kontakt s rodinou vymizel.
Rennie jí říká jen matka, když na ní sama doma vzpomíná. Aya si nechává říkat jako tanečnice. Doktorka Olsen ve výzkumných laboratořích. A toto rozlišení nekompromisně dodržuje.
Ani matka si nevybavuje náznak citu této dívky. Nebrečela, když spadla. Zkoumala své zranění , rozsah a sama se ošetřila. Jako malá byla tichá, bez dobývání pozornosti.Jakoby vždy byla ta, co na tento svět kouká jinak než ostatní.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.