Ren Ritsuka

20. února 2013 v 22:25 | Admin |  Postavy
Jméno a příjmení: Ren Ritsuka

Rasa: Nadčlověk - mutace

Věk: 17

Schopnost: telekineze

Místo pobytu: Nebe

Zaměstnání: Módní návrhář

Vzhled: Ren je vysoké štíhlé postavy. Má krásné dlouhé nohy, které docela rád ukazuje. V obličeji má jemnější rysy než většina kluků jeho věku a tak často si ho často lidé pletou s děvčetem, k čemuž docela přispívají i jeho dlouhé odbarvené vlasy, co často nosí svázané v culíku. Ostatní by to možná urazilo ale jemu to nevadí... spíš toho někdy umí u dobře využít.
Už od pohledu je jasné, že je to jasný metrosexuál. Nejen, že si pečlivě volí svůj šatník, který si často navrhuje sám, ale dokonce používá makeup jako třeba linky na oči.

Povaha: Na první pohled neuvěřitelně milý, ochotný a obětavý kluk. Na druhý pohled zákeřná svině.
Ren byl od přírody vždycky ten míň dominantní ať už se jednalo o cokoliv. Se vším souhlasil a působil spíš jako roztomilá ozdoba než člověk s vlastním názorem. Po tom, co se ale osamostnatnil a zjistil, jak je život krutý, změnil svoje postavení. Stal se dost zákeřným a začal opravdu dobře využívat svůj vzhled ať už ke kariérnímu postupu či aby se prostě zalíbil. Člověk si ho musí získat aby mu věřil. Málokomu se to povede. Je spíš samotář aby ho někdo neokradl o jeho pozici, bohatství či úspěch.

Minulost: Jeho rodiče vedli docela úspěšný podnik, který se časem mohl vyšplhat až mezi špičky. Matka milovala tu práci a otec miloval ji a pomáhal jí. Když ale matka onemocněla musela odejít na mateřskou a o podnik se měl starat otec. Ale toho momentálně nezajímal podnik ale jeho žena. A tak podnik dost klesl a ztratil svou popularitu. Pět let po Renově narození firma zkrachovala a následně byli jeho odiče poslání do pekla. A on, jelikož projevil již v tak mladém věku velký výtvarný talent, byl vychováván někým jiným. A již ve 14 začal navrhovat oblečení ale jelikož byl teprve student bylo vydáváno pod jménem jeho vychovatelky. O rok později se ale na ten malý podvod přišlo ale Rena nečekal postih ale velká sláva. Jeho modely se velice proslavili a on byl jedním z návrhářů, co ve městě určovali módu. A jelikož mu to dost vydělává i doteď , tak se už v 16 odstěhoval zpátky do rodinného domu, který stále ještě stál, a žije tam doteď.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.