ROTS

14. února 2013 v 23:02 | Admin
ROTS - Radical Organisation of Technology and Science

Gorudo City nyní řídí organizace ROTS. Jde je snadno rozlišit. Toto je základní s velice strohá výbava každého člena armády:
Armáda se ale neskládá jen z jejich pár pěšáků, ale ze spousty upravených nadlidí, kyborgů, ale i bestií. ROTS se snaží, aby veškeré ozbrojené složky byly zbaveny emocí a úspěšně se jim to daří.

Na své zbroji mají povinně tento znak organizace:
Je tak označena i základna a budova v Gorudo City. Identita ředitele organizace stále nebyla odhalena. Organizaci řídí dva počítače, které se v průběhu času občas vystřídají. Adam a Eva. Mají základny systematicky rozložené kolem města: vojenská základna Y5, průmyslové centrum Delta13 až Delta29, nemocnice M7, vědecko-vývojové centrum S8. Zásoby rozvážejí ve vlaku jedoucím po magnetických ze zásobovací budovy, základny Z3.
Armáda si v Pekle dělá, co chce. Když chtějí rabovat, začnou rabovat. Občas si dovedou nějaké lidi s sebou. Ale i nakažené. Traduje se, že na nich dělají pokusy.

Historie ROTS
ROTS je kupodivu velice stará organizace, která má své kořeny již v 25.století. Jednalo se tenkrát o dobrovolné vědce, jejichž cíle i filozofie byly docela jiné než jsou dnes. Byli to vědci, kteří se snažili pozdvihnout vědeckou kulturu na nejvyšší monžou úroveň ne však na úkor přírody, právě naopak - s jejím souladem. Původní organizace se jevila jako utopická a vysnění a říkalo se jim snílci. Hlavním průkopníkem pozdvihnutí vědy se stal Richard Akrach, který si uměl prosadit svou a jehož vědecké znalosti a dovednosti značně pomohly vyspělému světu. K organizaci byla připojena vojenská složka v roce 2626, proti domnělým zlodějům a na obranu významných mužů organizace, která nyní silně prosperovala. Dnes už víme, že to byla jen záštita a došlo k velkému masakru 2. ledna 2627, ve kterém byli zavražděni zámožní a důležití hodnostáři organizace. Za tímto podvodem stál nejspíše děd dnešního vůdce. Jeho tvář však známa nebyla. Spekuluje se však, ž to byl jeden z mála hodnostářů, jejichž ostatky nebyly nalezeny.
Od ledna započalo dobývání měst a jejich úspěšné obsazování. Nazvali sami sebe kultem a jakákoliv jiná víra, která shlukuje lid, byla potlačena.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.