Violette Desirees Michaelson

15. února 2013 v 21:59 | Admin |  Postavy


Jméno a Příjmení: Violette Desirees Michaelson

Rasa:
Mutant +AVS

Věk:
20

Schopnost:
ovládání elektromagnetického pole

Místo pobytu:
Peklo, BLOK.251

Zaměstnání:
špión/ "hacker"

Vzhled:
Rees je 165 cm vysoká, hubená dívka.Má světlé, hnědo-zelené oči, které mají kolem okraje duhovky tmavý kroužek, který duhovku ohraničuje.Pleť má spíše světlou, ale ne úplně, díky čemuž je vidět, že kdysi nejspíš byla opálená.

Má hnědé, středně dlouhé vlasy, které se díky ovzduší kroutí, jakoby si každý den pracně splétala copánky.Rovné vlasy mívala rovné, v době, kdy ještě byla v Nebi..teď už se ani nesnaží je nijak pracně splétat do všemožných účesů nebo je rovnat, protože už je to zbytečné.
Nejraději nosí sportovní oblečení, např. volné kalhoty, tenisky, tílko a pohodlnou mikinu, která jí nezavazí při občasných rvačkách nebo v její profesi.
Dále nechodí skoro nikdy bez svého velmi technologicky vylepšeného luku a šípů, připevněných na zádech.Některé šípy má upravené jednoduchou ale účinnou "vychytávkou".Fungují na nesložitém a technicky nenáročném systému kdy při kontaktu s předmětem, který je pod elektrickým proudem, aktivací( její schopností) obvodů zkratuje obvod předmětu s kterým je v "kontaktu".
Podrážku tenisek má také speciálně upravenou, takže při naučeném pohybu se z její špičky vysune kratší čepel.Za páskem kalhot schovává obyčejnou střelnou zbraň dnes už neurčité značky.

Povaha:
Je, nebo spíš bývala hodně společenská a milá..Tomu je teď ale konec.povětšinu času je odtažitá a hodně ostražitá.Cizím lidem moc nevěří a místo milosti všem servíruje velké množství sarkasmu a ironie.

Nemá ráda, když se jí někdo vyptává na minulost a šťourá do jejích věcí..Dále také špatně snáší, když se jí někdo snaží pomoct..Nikomu moc nevěří a proto jí je proti srsti "svěřit někomu svůj život".
Je zásadová a váží si cti a upřímnosti, i když ona sama většinou na otázky o jejím životě odpovídá vyhýbavě, nebo lže.
I když nemá ráda lež, lhát umí mistrně, což ve své práci využívá.
Ačkoliv by se mohla zdát jako mrzout a nespolečenský morous, opak je pravdou.Někde hluboko uvnitř je pořád milá, hodná a veselá.To však projevuje jen když si je jistá svým postavením, nebo je s někým komu se naučila důvěřovat.
Přesto, že nikomu moc nevěří, není úplně nemožné…i když taky to není nic jednoduchého.A když už se poštěstí a opravdu si najdete cestičku k ní a ona vás přijme, položí za vás bez váhání i život.

Minulost: Rees se narodila v Nebi .Její matka zemřela při porodu, takže byla nucena vyrůstat jen s otcem..Avšak necítila se nijak ochuzena, protože ani nevěděla, o co přišla když matku ani nepoznala.Byla příkladná členka vyšší společenské vrstvy a její otec byl na ni patřičně hrdý, i když se nikdy nevzpamatoval ze ztráty milované manželky.. přesně tohle "pošouplo" Rees k tomu, aby se změnila..Když byla hodná holčička, výborná žačka atp. její otec si jí nijak nevšímal.
A malou Rees tohle dohnalo až k slzám.Jednou v noci už to nemohla vydržet a na popud si ostříhala dlouhé vlasy, přesně takové jako měla i její maminka na všech fotkách, které Rees našla.
Jakmile jí její otec uviděl, jak sedí s nůžkami v rukou na zemi a kolem ní byly dlouhé prameny jejích vlasů, začal na ni křičet.Rees neplakala a spíše si se zvrácenou radostí i na to že jí bylo sotva 12 let užívala to, že na tatínkově tváři vidí nějaký náznak emocí a ne jen ten prázdný výraz, který jí věnoval den co den celý její život.
A tak se rozhodla, přestat být jen hodná holčička, protože i když na ni za její záchvaty rebelství křičel..aspoň to byla nějaká reakce vůči její existenci a ne jen nečinné přihlížení jakoby byla nějaká vegetativní houba.
Už nikdy si nenechala narůst vlasy delší než do půli zad..začala se oblékat místo do kostýmků, do ne příliš společenských džín a triček.Naučila se střílet z luku a místo hodin etiky, ekonomie a výuce o jednotkách ROTS a práci, kterou vykonávají obyvatelé Nebe pro ROTS, se učila spíše o všem spojeném s elektřinou..Nevěděla proč, ale pořád ji to lákalo.Potají se pak učila bojovat, s čímž jí pomáhal jeden sluha, díky kterému nevědomky zjistila, že ovládá elektromagnetická pole, protože jaksi myslí přeorganizovala spoje v jeho robotických součástkách a tím z něj udělala něco jako svého přítele, který jí pomáhal a učil.
Všechno šlo celkem skvěle..Všichni si začínali zvykat na její výstřelky a rebelské záchvaty a pohlíželi na ni jako na tu " která chudinka ztratila matku."
Rees to Zatím takhle vyhovovalo..tedy až do doby, než nějaký příslušník ROTS zjistil, že sluha, který jí pomáhá už není "v pořádku" podle norem..Zabili ho a díky tomu, že se ho snažila bránit a také proto, že už delší dobu zanedbávala výuku pro služby ROTS, byla shledána jako nežádoucí a vyloučena z Nebe..
A že "pád" na úplné dno nebyl nejpříjemnější je snad zcela jasné.Rees se dostala na nejhorší a nejméně udržované místo Pekla.I když byla ráda, že se dostala pryč z toho přeludu života v kterém musela žít, nevěděla co si počít..bylo jí sotva 17 a byla úplně sama..To jí naučilo víc než všechen výcvik který absolvovala v Nebi.
Taky to mělo za následek to jaká je teď..
Když už byla na tom tak špatně, protože sehnat si čistou vodu, nebo jídlo bylo až děsivě těžké, přišla další rána..Zjistila, že dík prostředí v kterém žije..se nakazila všemi obávanou nemocí..Chvíli se zdálo, že jí také podlehne ale nakonec se její tělo s nemocí vyrovnalo a ona tak dostala nové možnosti.
Využila všeho co měla a uměla-bojovat, taktiku…vědomosti i schopnost- k tomu, aby si probojovala cestu až na více méně vrchol společnosti v Pekle..Uplatňovala se jako špión a díky svým schopnostem i jako hacker pro ty, co si chtěli mermomocí a hlavně co nejtajněji urvat co největší podíl majetku apod. tak , aby na to ROTS nepřišli.Nijak moc jí nezajímalo, pro koho pracuje, když se naskytla možnost, která byla dobře placena, neváhala a splnila oč ji bylo "požádáno."
Taky si neodpustila případné "nájezdy" na vojáky ROTS, které rabovali obyvatele pekla..Ale vždy s pomocí svého luku nebo tak aby nebylo vidět kdo a co je napadlo.
Jak by Rees sama sarkasticky prohlásila: " Hraju si na pekelnýho Robina Hooda..ale s lepší vizáží…"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.