Březen 2013

Mai Rin Natsuko

16. března 2013 v 19:42 | Admin |  Postavy
Jméno a příjmení: Mai Rin Natsuko

Rasa: Kříženec člověka a nadčlověka

Věk: 26

Schopnost: Má extrémně velkou paměť. Co si jenom přečte, uvidí nebo se jí jen řekne, si pamatuje celý život.

Místo pobytu: Nebe, Základny ROTS

Zaměstnání: Doktorka (pracovnice ROTS)

Vzhled: Mai je drobná, 162 cm vysoká dívka, se štíhlou postavou a hezkými ženskými tvary. Má oválný obličej, na něm rovný nos a menší plné rty. Své velké tmavě hnědé oči většinou zvýrazňuje tmavými linkami. Její vlasy jsou černé, vlnité a dlouhé do půlky zad. Ráda si je češe do různých účesů. Potrpí si na hezké, elegantní a většinou i pohodlné oblečení. Naopak moc nenosí šperky, jediný šperk co nosí je zlatý řetízek po matce.

Povaha: Společenská osoba, která ale velice dbá na svou hrdost. Když ji někdo urazí nebo naštve, začne se chovat jako malé dítě a dokáže být naštvaná velice dlouhou dobu. Jinak je to milé a vždy zdvořilé děvče. Ráda se vzdělává, čte, má ráda umění a všechny možné akce. Je spolehlivá, umí držet tajemství, a když jde o něco vážného, umí být i drsná. Svojí práci bere velice zodpovědně, tomu co dělá, neskonale věří. Dbá na pravidla a zákony, to samé očekává od ostatních, jak někdo něco poruší, nesmlouvavě to odsoudí. Je tvrdohlavá, cílevědomá a ráda řeší různé hádanky a složité věci. Ráda pomáhá lidem, kteří si to podle ní zaslouží, jinak dokáže být i krutá a rychle soudí lidi.

Minulost: Mai se narodila do rodiny, která je velkým přívržencem ROTS. Její matka byla doktorka a nadčlověk - uměla ovládat element vody, její otec malíř je člověk. Narodila se jako třetí a poslední dítě. Má bratra a sestru. Její otec její matku často podváděl, žil bohémským životem, miloval alkohol a drogy. Málokdy byl doma a už vůbec se nestaral o děti. Matka děti milovala, ale její zaměstnání bylo náročné, a tak jim nevěnovala tolik času, kolik by bylo zapotřebí. Mai se sourozenci vyrůstali v rukou chůvy, která byla velice přísná a oni ji nesnášeli. Dbalo se však na to, aby měli velice dobré vzdělání. Mai už odmala věděla, že chce být doktorka jako její matka. Její studium bylo velice usnadněno její extrémně dobrou pamětí a už jako puberťák věděla o medicíně skoro vše. Když jí bylo patnáct, její matka zemřela. Mai to nesla na první pohled velice dobře, vevnitř však všechnu vinu přenesla na otce, za to že matku utrápil k smrti. Ten si po smrti manželky uvědomil, že ji miloval víc, než si uvědomoval a po silných depresích začal svůj život trochu lepšit. Snažil se zlepšit své vztahy s dětmi. Což se mi u dvou dětí povedlo. U Mai však ne, ta svého otce nenávidí a ani se za to nestydí. Na své sourozence je naštvaná, za to jak rychle otci odpustili a od té doby co se stalo doktorkou, se se svou rodinou skoro nestýká. K práci pro ROTS se dostala díky její výjimečné paměti a schopnosti učit se rychle věci. Svojí prací žije, díky svému otci má nedůvěru k mužům.Damian Leackson

15. března 2013 v 18:22 | Admin |  Postavy


Jméno a Příjmení: Damian Leackson

Rasa: Nadčlověk/Mental odvětví mutace

Věk: 18

Schopnost: Sexuální přitažlivost spojená s umem a talentem v tomto odvětví. Kouzlo magické přitažlivosti, možnost svést kohokoliv v jakékoliv náladě a s jakýmikoliv názory či životním stylem.

Místo pobytu: Nebe, Red Velvet

Zaměstnání: Prostitut ve službách ROTS

Vzhled: Je vysoké, lehce vypracované postavy, měří 1,82 m a váží 64 kg, pleť má velmi bledou, skoro až nezdravě. Fialové výrazné oči zdobí výrazné dlouhé řasy a ladně sešikmnělé obočí. Rty má plné a hezky tvarované, nos má jemné rysy a není příliš výrazný. Černé na krátko střižené vlasy nosí sčesané dozadu, v levém uchu obvykle nosí stříbrnou náušnici. Nejčastěji nosí oblečení černých barev, povětšinou rozepnuté košile a kožené upnuté kalhoty. Můžete na něm spatřit nejrůznější doplňky v podobě náhrdelníků a prstenů. Na své okolí působí velice charismaticky a mnohdy elegantně.

Povaha: Arogantní, sobecký bisexuál jenž se pro svůj úspěch neštítí téměř ničeho, nic mu není svaté, nikdo krom jeho samého a ROTS ho nezajímá. To že dělá prostituta je mu naprosto ukradené a rozhodně mu to neubírá na sebevědomí, prvotní je pro něj úspěch ROTS.

Minulost: Narodil se do protestanské rodiny, byl hodně malí když mu ROTS zabili rodinu. On jediný přežil, vyrůstal na ulici, okrádal, vybíral popelnice a všelijaké odpadky. Okrádáním ostatních se živil do svých patnácti let, tehdy si ho všiml podivný muž a nabídl mu slušné peníze za sex, Damian souhlasil, byl vyhladovělí a prachy se mu opravdu hodili. Právě tehdy začala epocha jeho pozdějších úspěchů, po této zkušenosti začal své tělo prodávat za peníze (bylo to snadné a jednoduché, dokonce našel způsob jak se bránit proti nakažení AVS), bylo mu zcela ukradené jestli to byla žena nebo muž, peníze bylo to jediné co ho zajímalo. Časem se u něj projevila schopnost svést kohokoliv se mu zamane, netrvalo dlouho a všimli si ho ROTS. Unesli ho a vymyli mu mozek, nic ze svého minulého života si nepamatuje, vštěpili mu naprostou poslušnost a oddanost jejich věci.

Nejčastější chyby při tvorbě postav

13. března 2013 v 23:58 | Admin

Vzhledem k okolnostem, že nám přicházejí často odfláknuté nebo nepřesné životopisy, které neodpovídají našemu světu BM, rozhodli jsme se sepsat veškeré chyby, které se v životopisech objevují a případně tu dovysvětlit některé pojmy.

1) Žalostně krátké životopisy - Není to přímo chyba. Ale z krátkých životopisů se těžko jeden o postavě dozví dostatečné množství informací.

2) Ikonka - Nesmí být kreslená nebo manga. Přijímají se pouze fotografie nebo kresby vypadající reálně (třeba i reálná 3D grafika nebo malby od heise apod.) Prosím, hledejte i takové tváře, které nejsou notoricky známé. Také si dejte pozor na národnost. Asijský původ je v Pekle přísně a úzkostlivě hlídán. Asiaté z Asijských měst v Pekle mezi sebe zpravidla ostatní rasy nepřijímají. už jenom proto, že se jedná o 'inteligenci' Pekla. V Nebi to je... v podstatě jedno.

3) Zakázaná povolání a rodinné vztahy - mezi zakázaná povolání patří dealer v Nebi (jeden bohatě stačí), vůdce, rodina vůdce. Do Pekla už nepřibíráme nájemné vrahy apod. Protože Peklo není o nájemných vrazích nebo o někom, kdo si na něco vydělá (tam si na nic nevyděláte). A v Pekle nikdo kromě dealerů nezaplatí za vraždu, protože nikdo tam na to nemá. Peklo je o rebelech, drogách a dělníků pro ROTS.

4) Nebe a Peklo - Je zapotřebí vyjasnit vztah mezi těmito důležitými částmi města.

Pokud jste z Nebe, dostanete se do Pekla JEN v případech:
a) Osobní bankrot - nejrychlejší a nejsnadnější cesta. Osobní bankrot je v momentě, kdy se neuchytíte v práci (což je málokdy), když dáte jmění za drogy nebo když přestanete být prospěšní pro ROTS (například uděláte malý nepovolený pokus, nebo se křivým slůvkem zmíníte o ROTS). Cesta zpět do Nebe už nevede.
b) Dealer - být dealerem drog v Nebi není vůbec jednoduché . Musí mít dobrou infrastrukturu a dobré krytí. Za odhalení je smrt. Toto povolání zahrnuje návštěvy do Pekla, kde se drogy vyrábí.
c) Výjimka - pakliže jste spjati více s ROTS než jako obyčejní podnikatelé, můžete se v rámci špionážní nebo vědecké akce dostat do Pekla s návratem zpět do Nebe.

Pokud jste z Pekla, dostanete se do Nebe JEN jedním způsobem (zároveň se tak k té vyspělé technologii jinak nedostanete):
ROTS - jediná možost, jak se dostat do Nebe vede přes ROTS. Obvykle potřebují tělo. Budˇjdete na pokusy, to pak z Nebe nic nevidíte a jste zavřeni ve vědeckém centru bez možnosti úniku. Nebo z vás udělají nemyslící bytosti bez svobodné vůle a mysli, kteří si nic nepamatují ze své minulosti v Pekle, i když jistě nějakou mají. Z těchto Pekelníků se pak stávají elitní bojovníci, vojáci, monstra. Ale také androidi, kteří slouží Nebeským. Ať už je to prostitutka, nebo služebná apod.

NIKDY SE DO NEBE NEMŮŽETE 'VYPRACOVAT', Nebešťany lidi v Pekle nezajímají. A pokud ano, jsou to výjimky, které brzy také v tom Pekle končí.

Když se mluví o ovládání ROTS, mluví se o nadvládě. A to hlavně ekonomická, mocenská, vojenská... Takže. Pokud se jedná o lidské pracovníky z Nebe, kteří neprošli jejich úpravami, mají obyčejný čip spojený s míchou. A svobodnou mysl. V momentě, kdy se postava bude chovat proti-ROTS, bude buď exekuována, zabita nebo poslána do Pekla. Záleží na tom v jakém rozsahu. Jinak pro každého v Nebi je spolupráce s ROTS velikou výhodou. Protože ROTS udržují jejich Nebe a umožňují jim žít v luxusu. Co se týče už těch, kteří prošli výzkumy, pokusy ROTS - mají čip propojený s míchou a mozkem nebo vojáci zase mívají propojení s ROTS ve své zbroji apod. To je už individuální. A ti jsou jistým způsobem více ovládáni. Ale není to rozhodně takto úzké ovládání, kdy by jim nařizovali, kdy spát či jíst. Jedná se spíše o rozkazy, které jsou nějakým způsobem pro ROTS prospěšné. V případě barmana např.: naslouchat tamtomu pánovi, abychom věděli, jestli opravdu dělá výzkumy na vlastní pěst a jde proti nám apod.

5) Vzdělání v Pekle - je v podstatě to, co naučí rodiče své děti. Učí se toho tolik, aby byli schopni přežít. (je to v informacích, přesto jsme to pro jistotu doplnili i sem.

6) Pěstování rostlin - rostliny se pěstují a speciálních základnách v menší míře i v zásobovacích základnách. Dají se již nahradit chemicky. Rostlinami bývá zásobované Nebe, kde jsou i speciální budovy pouze pro zeleň. V Pekle vám nic nevyroste, v centru Pekla prakticky nic neroste a na okrajích jen opravdu odolné rostliny.

A protože se chybami jeden učí, pokud pošlete další nesrovnalost, která nás nenapadla zmínit, objeví se zde.

TIP:
V jednoduchosti a obyčejnosti je krása. Například u schopnosti nemusí být nadlidská. Ale můžete napsat, v čem je postava opravdu dobrá. Např.: vysoké a neodolatelné charizma, nebo: špičkový vědec se zaměřením ... či mistr bojových umění, nebo snad dobrá sexuální uspokojovatelka pro lechtivější zaměstnání (18+).
Vaše postavy nemusí být jnom chladné a nedostupné. Hlavně v Pekle jsou i hodní a srdeční lidé. Nebo i velice vznětliví a emotivní nebo také se spoustou psychických poruch.

Mít chladnou postavu s 'originálním' životopisem je jednoduché. Ale mít jednoduchý životopis postavy se složitou psychikou je pro opravdového hráče.


Sasha Moheyi

13. března 2013 v 19:47 | Admin |  Postavy

Meno: Sasha Moheiy

Rasa: kyborg

Vek: 24

Schopnosť: Element vzduch

Miesto pobytu: Nebo, Peklo i základne ROTS
Zamestnanie: špión ROTS

Vzhľad: Sasha má veľmi dlhé, ako čokojádovo-hnedé vlasy, ktoré nosí väčšinou rozpustené, alebo vo voľnom vrkoči. Má svetlé, orieškovo-hnedé veľké oči a zväčša milý, prívetivý úsmev. Je vysoká, takmer dva metre, atletickej postavy. Nezaobíde sa bez svojich červených rukavíc bez prstov pre šťastie a čiernych tenisiek.

Povaha: Sasha je ako chameleón - dokáže sa prispôsobiť akémukoľvek prostrediu a podľa toho upraviť aj svoju povahu. Jej skutočnú, pravú stránku osobnosti pozná len veľmi málo ľudí, ak niekto vôbec. Jej pravá povaha je milá, trochu detinská a úprimná. Nerada ubližuje ľuďom, ale ak si to situácia žiada, neváha zabiť. Má vo zvyku klásť veľa otázok.

Minulosť: Sasha, aj keď si na svoju minulosť nepamätá, sa narodila v Pekle ako najstaršia z dvojičiek. Jej matka hneď po pôrode zomrela. Ona, jej sestra Tsuube a starší brat Aaron žili len z toho, čo im ulica mohla priniesť. Keď mali dvojičky 12 a ich brat 20, dal sa Aaron k akejsi organizácii. Nebo to ROTS, ale nejaká zvláštna sekta... dalo by sa povedať, že ľudí. Sashu i Tsuube už od začiatku desili ich zmutované a znetvorené tváre. Sasha nevedela, o čo ide, nevedela, čo Aaron a tá banda robia, až kým raz v noci nevidela, ako jej vlastný brat kope toho milého starca z trhu. Ona bola z dvojčiat vždy tá odvážna, ale keby to povedala Tsuube, hneď by všetko vyzradila Aaronovi a bála sa, že jej i Tsuube ublížia. Preto sa rozhodla mlčať. Postupne sledovala Aaronovu skupinu. Zapisovala si každý detail o členoch tej skupiny, každé miesto, na ktorom sa zdržali, koho zmlátili, okradli či znásilnili. O niekoľko mesiacov vedela o nich všetko. Nazývali sa "Obchodníci".
Raz v noci ich Sasha sledovala. Mal s nimi byť aj Aaron, ale z nejakého dôvodu tam nebol. Akurát, keď chceli tý bastardi vyrabovať nejakú menšiu chalúpku, z konca Malej Ázie, kde bývali sa ozval krik a začal stúpať hustý dym. Sasha bežala k domu a už počas cesty ju trápila zlá predtucha. A jej intuícia mala pravdu. Pred ich malou chatrčou stáli transportéry s veľkými znakmi ROTS na bokoch a ich domček bol v plameňoch. Sasha napriek množstvu vojakov vbehla dnu a nedbala na oheň. Kričala meno sestry a brata, ale nikto neodpovedal. Zrazu sa zo strechy, v ktorej zívala veľká diera zrútil horiaci trám a privalil ju. Neskutočná bolesť a pocit, že jej život sa skončil bola posledná spomienka, ktorú zažívala Sasha z Pekla. Terajšia Sasha, špiónka ROTS, si na nič zo svojej minulosti nepamätá. Ani na sestru, ani na brata, na nič.
Jej pamäť začína odo dňa, keď bola pridelená do skupiny približne rovnako starých ľudí, ako je ona. Už od začiatku vyčnievala z kolektývu. Vo výcvikovom stredisku bola vždy tá najrýchlejšia a najšikovnejšia. práve preto ju pridelili do vyššej skupiny, kde už bolo ťažšie vynikať. Po dovŕšení svojich osemnástinách ju zapriahli do práce. Stala sa jednou z najlepších špiónou v ROTS.