Damian Leackson

15. března 2013 v 18:22 | Admin |  Postavy


Jméno a Příjmení: Damian Leackson

Rasa: Nadčlověk/Mental odvětví mutace

Věk: 18

Schopnost: Sexuální přitažlivost spojená s umem a talentem v tomto odvětví. Kouzlo magické přitažlivosti, možnost svést kohokoliv v jakékoliv náladě a s jakýmikoliv názory či životním stylem.

Místo pobytu: Nebe, Red Velvet

Zaměstnání: Prostitut ve službách ROTS

Vzhled: Je vysoké, lehce vypracované postavy, měří 1,82 m a váží 64 kg, pleť má velmi bledou, skoro až nezdravě. Fialové výrazné oči zdobí výrazné dlouhé řasy a ladně sešikmnělé obočí. Rty má plné a hezky tvarované, nos má jemné rysy a není příliš výrazný. Černé na krátko střižené vlasy nosí sčesané dozadu, v levém uchu obvykle nosí stříbrnou náušnici. Nejčastěji nosí oblečení černých barev, povětšinou rozepnuté košile a kožené upnuté kalhoty. Můžete na něm spatřit nejrůznější doplňky v podobě náhrdelníků a prstenů. Na své okolí působí velice charismaticky a mnohdy elegantně.

Povaha: Arogantní, sobecký bisexuál jenž se pro svůj úspěch neštítí téměř ničeho, nic mu není svaté, nikdo krom jeho samého a ROTS ho nezajímá. To že dělá prostituta je mu naprosto ukradené a rozhodně mu to neubírá na sebevědomí, prvotní je pro něj úspěch ROTS.

Minulost: Narodil se do protestanské rodiny, byl hodně malí když mu ROTS zabili rodinu. On jediný přežil, vyrůstal na ulici, okrádal, vybíral popelnice a všelijaké odpadky. Okrádáním ostatních se živil do svých patnácti let, tehdy si ho všiml podivný muž a nabídl mu slušné peníze za sex, Damian souhlasil, byl vyhladovělí a prachy se mu opravdu hodili. Právě tehdy začala epocha jeho pozdějších úspěchů, po této zkušenosti začal své tělo prodávat za peníze (bylo to snadné a jednoduché, dokonce našel způsob jak se bránit proti nakažení AVS), bylo mu zcela ukradené jestli to byla žena nebo muž, peníze bylo to jediné co ho zajímalo. Časem se u něj projevila schopnost svést kohokoliv se mu zamane, netrvalo dlouho a všimli si ho ROTS. Unesli ho a vymyli mu mozek, nic ze svého minulého života si nepamatuje, vštěpili mu naprostou poslušnost a oddanost jejich věci.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.