Mai Rin Natsuko

16. března 2013 v 19:42 | Admin |  Postavy
Jméno a příjmení: Mai Rin Natsuko

Rasa: Kříženec člověka a nadčlověka

Věk: 26

Schopnost: Má extrémně velkou paměť. Co si jenom přečte, uvidí nebo se jí jen řekne, si pamatuje celý život.

Místo pobytu: Nebe, Základny ROTS

Zaměstnání: Doktorka (pracovnice ROTS)

Vzhled: Mai je drobná, 162 cm vysoká dívka, se štíhlou postavou a hezkými ženskými tvary. Má oválný obličej, na něm rovný nos a menší plné rty. Své velké tmavě hnědé oči většinou zvýrazňuje tmavými linkami. Její vlasy jsou černé, vlnité a dlouhé do půlky zad. Ráda si je češe do různých účesů. Potrpí si na hezké, elegantní a většinou i pohodlné oblečení. Naopak moc nenosí šperky, jediný šperk co nosí je zlatý řetízek po matce.

Povaha: Společenská osoba, která ale velice dbá na svou hrdost. Když ji někdo urazí nebo naštve, začne se chovat jako malé dítě a dokáže být naštvaná velice dlouhou dobu. Jinak je to milé a vždy zdvořilé děvče. Ráda se vzdělává, čte, má ráda umění a všechny možné akce. Je spolehlivá, umí držet tajemství, a když jde o něco vážného, umí být i drsná. Svojí práci bere velice zodpovědně, tomu co dělá, neskonale věří. Dbá na pravidla a zákony, to samé očekává od ostatních, jak někdo něco poruší, nesmlouvavě to odsoudí. Je tvrdohlavá, cílevědomá a ráda řeší různé hádanky a složité věci. Ráda pomáhá lidem, kteří si to podle ní zaslouží, jinak dokáže být i krutá a rychle soudí lidi.

Minulost: Mai se narodila do rodiny, která je velkým přívržencem ROTS. Její matka byla doktorka a nadčlověk - uměla ovládat element vody, její otec malíř je člověk. Narodila se jako třetí a poslední dítě. Má bratra a sestru. Její otec její matku často podváděl, žil bohémským životem, miloval alkohol a drogy. Málokdy byl doma a už vůbec se nestaral o děti. Matka děti milovala, ale její zaměstnání bylo náročné, a tak jim nevěnovala tolik času, kolik by bylo zapotřebí. Mai se sourozenci vyrůstali v rukou chůvy, která byla velice přísná a oni ji nesnášeli. Dbalo se však na to, aby měli velice dobré vzdělání. Mai už odmala věděla, že chce být doktorka jako její matka. Její studium bylo velice usnadněno její extrémně dobrou pamětí a už jako puberťák věděla o medicíně skoro vše. Když jí bylo patnáct, její matka zemřela. Mai to nesla na první pohled velice dobře, vevnitř však všechnu vinu přenesla na otce, za to že matku utrápil k smrti. Ten si po smrti manželky uvědomil, že ji miloval víc, než si uvědomoval a po silných depresích začal svůj život trochu lepšit. Snažil se zlepšit své vztahy s dětmi. Což se mi u dvou dětí povedlo. U Mai však ne, ta svého otce nenávidí a ani se za to nestydí. Na své sourozence je naštvaná, za to jak rychle otci odpustili a od té doby co se stalo doktorkou, se se svou rodinou skoro nestýká. K práci pro ROTS se dostala díky její výjimečné paměti a schopnosti učit se rychle věci. Svojí prací žije, díky svému otci má nedůvěru k mužům.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.