Červen 2013

Joseph Darrel

8. června 2013 v 22:30 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Joseph Darrel

Rasa: Člověk/Physical-odvětví/kyborg

Věk: 26 let

Speciální schopnost: Rozený odstřelovač. Kyborg - Zlepšený zrak - Obsahuje noční vidění, termovizi, rentgen, dokáže si přiblížit a oddálit objekty do vzdálenosti jednoho kilometru.

Místo pobytu: Y5 vojenská základna ROTS.

Zaměstnání: Zabiják ROTS

Vzhled: Joseph je vysoké svalnaté postavy které dosáhl léty tvrdého posilování a tréninku. Pleť má bledší barvu, to bude očividně tím že je věčně zalezlí někde v kasárnách a snaží se zdokonalovat své schopnosti, tudíž se zde o zdravé pleti mluvit opravdu nedá. Na krátko střižené, rozcuchané, černé vlasy. Výrazné obočí. Světle modré oči ze kterých se nedá příliš vyčíst, většinou je v nich chlad. Když se ale chvíli zadíváte, je v nich vidět utrpení a zklamání nad tímto světem. Jsou to oči člověka který už něco prožil. Rty jsou plné a dalo by se říci, poměrně úzké. Nos je lehce orlího tvaru a dokonale sedí k jeho obličeji. Přes to je ale pohledný a ne jedna žena se za ním otočí. Výbava: (Výbavu dostal postupem času od ROTS) Zbroj skládající se z neprůstřelné vesty vyztužené ocelí, (černých) ocelových chráničů holení, předloktí, ramen, loktů a kolen. Vlastní odstřelovací pušku s laserovým zaměřovačem.

Povaha: Moc toho nenamluví, společnosti se obvykle vyhýbá a nikdo o něm nic moc neví, stačí vědět že je to opravdu schopný zabiják ROTS. Zabíjí bez rozmyslu, ten koho mu ROTS určí je již předem mrtví. Zbytečně nepřemýšlí nad svými činy, je to tak lepší (spíše pro jeho svědomí jednodušší). Neznamená to ale že by neměl žádné svědomí, někde hluboko uvnitř jeho utlačovaného nitra je citliví a jsou tam ty potlačované emoce soucitu, jen je prostě nechce pouštět na povrch, nemusel by to přežít. kdyby se osoba na které by mu nějakým způsobem záleželo dostala do rukou nesprávným lidem, dostali by ho, a tomu se on snaží ze všech sil zabránit. Aby v tomto krutém světě nezešílel, jednoduše se upnul k ideálům ROTS které jen tak mimochodem baštil od otce od malička. V tomhle světě nikdo neví co je, nebo není správné a on si zvolil tu nejjednodušší cestu.

Minulost: Narodil se v Nebi. Matka zemřela při porodu a tak vyrůstal jen s otcem který byl posedlí ideály ROTS a samozřejmě k tomu svého malého syna vedl od narození. Joseph byl malí takže mu nic nedocházelo a tak přebral všechno od otce který mu všechno od ROTS doslova vtloukl do hlavy. Obyčejně by děti měli poslouchat pohádky aby se jim v noci dobře spalo, Joseph poslouchal jen a pouze ideály ROTS. Kdyby byť jen slůvkem zpochybnil to co mu otec vštěpoval, nedopadlo by to s ním dobře. Otec ho nekompromisně trestal za sebemenší neposlušnost. Chtěl z něj vycvičit dokonalého zabijáka pro ROTS což se mu nakonec podařilo. Vychoval z něj nemyslící vraždící stroj (tedy alespoň si to myslel). Avšak vzhledem k Josephově citlivé povaze si uvědomoval že to tak uplně není správné, ale co měl dělat jiného? Prostě přestal všechno vnímat a začal se řídit tím že čím méně o něm lidé budou vědět, tím lépe. Nikdo přeci nemusí vědět že je to uvnitř citlivka. Přes to s ním ROTS nikdy neměli žádný problém a všechny rozkazy které dostal, bez keců splnil ať už se týkali čehokoliv.