Leden 2014

I Oběžník GC

27. ledna 2014 v 20:41 | Gorudo City |  OBĚŽNÍK GC

Počasí:

Nepříjemná vlhkost a ranní mlhy, které tak ztěžovaly životní podmínky v Nebi pozvolna ustupují. Může očekávat velice silné mrazy a intenzivní zomní slunce, které Nebe ponechá ve své důstojnosti nedotčené. Hrozí zkrystalizování mlhových nánosů mezi Nebem a Peklem. Mlha krystalizuj a posmupně některé její nánosy klesají na pracující občany.

Teploty se pohybují mezi v Nebi mezi -6° až -10° stupni, v Pekle -12° až -15° stupni Celsia.
Tyto nepříjemnosti, které sužovaly nebe, se pomalu přesunuly do Pekla, kde ztížily už tak každodenně těžký život.
Převládá zde vlhké počasí, mlhy aj., navíc se zvýšila hladina zkrystalizovaného, škodlivého smogu, která byla v posledních dnech na překvapivě únosné úrovni..V tuto chvíli je však opak pravdou, proto nastává doporučení:

Občané Pekla, kteří nedovršili 20 rok a občané starší 40 let jsou povinni nosit masky.Občané jejichž věková kategorie nebyla zmíněna nejsou povinováni masky nosit, nicméně i přesto by se měli řídit opatřením určené pro občany s náchylnějším organismem. Zároveň, pokud budete rozdělávat oheň, dejde si pozor na časté požáry.

Dění:

Dík celkovému neklidu, kdy převládá vzpurné chování nepříznivě působící na ROTS a společnosti, konající v zájmu ROTS bylo ustanoveno následující:
1) Občané se musí ve večerních hodinách zdržovat poblíž jejich obydlí, popř.pracovního prostředí, kde může být spolehlivě identifikován a zařazen.
2) Občané jsou povinni vpustit pracovníky ROTS do svých bydlišť a napomoci svolením k prohlídce předejít pokračování nynějšího nepřijatelného chování, které nepříznivě působí na úroveň nynějšího života.
3) Občané jsou povinni uposlechnout příkazu pracovníků ROTS, neboť jejich příkazy napomáhají k vyřešení nastávající situace bez dalších možných nepříznivých vlivů.
4) Občané, jenž budou uvedeni jako nevyhovující, budou odvedeni, jejich majetek zkonfiskován a v případech závažnějšího provinění se trest ponese i na jeho nejbližší rodinu.
5) Jakékoliv odmítnutí či neuposlechnutí se vyhodnocuje dle nařízení č.4 v tomto seznamu.

Kulturní akce:

Příští pátek 7. 2. v 19:00 vystoupí zpěvák známý jako Artari, v Nákupním Středisku ku příležitosti výročí založení první vědecké laboratoře ROTS.
Každý kdo obdrží pozvánku, je srdečně očekáván.


Vítejte

27. ledna 2014 v 18:08 | Admin

HLASOVÁNÍ O HERNÍM DNI ZDE


GALERIE, kde si můžete (i nemusíte) vybírat vzhled své budoucí postavy


kontakt: bloodymist@email.cz

Zio Vince

27. ledna 2014 v 1:37 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Zio Vince

Rasa: nadčlověk - kyborg

Věk: 45 let

Schopnost: čip, který mu usnadňuje práci

Místo pobytu: Nebe - Lilium

Zaměstnání: architekt/stavitel/učitel

Vzhled: Má střední, až menší postavu - 177 cm. Na jeho těle je znát určitá péče a nějaké to posilování. Ve svojí tváři má poměrně vysoké čelo a vysoko posazený kořen nosu a trochu zapadlé oči. Mužně husté obočí je vykrojeno tak, že mu dodává velice charismatický výraz. Mezi nosem a rty má celkem velikou mezeru (říká se, že to mají lidi s vysokým sexuálním apetitem). Rty plné, horní ret je ostře vykrojený. Vše to zakončuje široká brada. Uši jsou posazené spíš u hlavy a jakoby do špičky. Vlasy má krátké a mírně prošedivělé. Udržuje svůj vzhled, ale nijak úzkostlivě. Má rád uvolněnou eleganci, takže působí důvěryhodně, ale nijak jako nějaký pojišťovák. Na jeho těle je zvláštní, že má robotickou nohu, na kterou občas napadá, když je unavený anebo se nesoustředí. jako stavitel a architekt časo navštěvoval stavby a na jedné z nich došlo k osudné nehodě. Naneštěstí místo o život přišel 'jen' o nohu. Nijak zvlášť ho to ovšem neomezuje.

Povaha: Zio působí na své okolí velice kultivovaně a přátelsky. Jeho vystupován je na úrovni hodné Nebe. Nejedná se svým okolím chladně a je to spíš extrovert. Nemá moc rád svojí rodinu, jako většina synů a dcer v Nebi. Je obratný v řeči a má inovativní nápady. Patří ke špičce architektů a to právem. Má sobě zabudovaný čip, který mu jeho práci usnadňuje. Stačí, když se připojí k počítači a příslušný software převede jeho návrhy z mysli do modelu. Toto si nechal vyrobit na zakázku. Má také ve vínku velice stěhovavou a nevěrnou krev. A stejně jako jeho otec je sukničkář. Ale bisexuál. Má rád krásu a dokonalost. Usoudí-li, že dotyčná osoba alespoň z určité části splňuje jeho nároky, musí ji vlastnit alespoň na jednu noc. Je mu celkem jedno, jak je dotyčná osoba stará, jaké rasy nebo pohlaví. Takto vyhodnotil i svého nevlastního syna, Baila, kterého si osvojil, a zmocnil se jeho těla, když byl Bail ještě klučíkem. I jeho nedokonalosti přijdou Ziovi dokonalé a harmonické. A o to vvíce ovšem hledá milence a milenky. Snaží se na něj zapomenout a nechce si připouštět to, že by ho mohli s chlapcem spojovat city. Těžko ovládá své vášně - je to nejspíše typickou, chladnou výchovou, která se vždy promítne nějakým způsobem v psychice obyvatelů Nebe. Je častým návštěvníkem Red Velvet. Ať už s doprovodem, či si vybere vždy nějakou společnost na místě.

Minulost: Pochází z typických nebeských poměrů. Vychováván o samotě, vzděláván soukromými učiteli. Jeho rodina je velice bohatá a jméno Vince (Vinče) patří k těm, kteří se hřejí na výsluní. Obvykle jsou z této rodiny velice dobří stavitelé, architekti, ale i matematici a vývojáři (hlavně letounů a jiných dopravních prostředků). Zio patří k hlavní pokrevní linii své rodiny. A tak je logické, že po něm chtěli, po jeho studiích, kdy si vytvořil jméno, aby se oženil s jistou dámou, která by byla přínosem do jejich rodiny. Hlavně svým majetkem a financemi. Ale sňatek bylo to poslední, na co by záletnický Zio pomyslel. No a protože měl již jméno a finance, naprosto se od své rodiny distancoval a odmítl uposlechnout jejich naléhání. Jeho rodina dokonce snížila své požadavky a doufali, že se alespoň s někým ožení, aby hlavní pokrevní linie Vince pokračovala. I to odmítl. Rozhodně neměl v úmyslu se jakkoliv vázat nebo se starat o dítě. Navíc v té době měl jako milenku krásnou Leiu, matku Baila. Patřila k jeho favoritkám. A ani fakt, že byla vdaná jí nezabránil v poměru. Otěhotněla a porodila Baila. Sledoval, jak Bail roste a rozvíjel jeho schopnosti. Možná i trochu Leie záviděl její zvláštní rodiné štěští a podvědomě i snad lásku rodičů, kterou Bail získával. Zjistil ovšem, že tato zadaná kráska, tedy hlavně její manžel, navrhli leták, který se jasně vyjadřoval proti režimu ROTS a který se v jednu chvíli objevil na všech obrazovkách v Nebi. Pod nátlakem přiznal jejich vinu. Byl z toho tenkrát veliký proces. Nejprve byli odsouzeni na smrt. Avšak Zio využil svých kontaktů a jejich trest se zmítnil na exil do Pekla, aby ulevil trochu svému svědomí, které řídí jenom podvědomí. Nikdy to však Bailovi neřekl. Toho uchránil naprosto. Měl k tomu hned několik důvodů. Hlavní byl chlapcův talent, na kterém tak tvrdě pracoval a druhý důvod byla zvláštní uhrančivost chlapce, která rozdmýchávala jeho tak moc potlačovanou vášeň, a kterou nejspíš zdědil po Leie. Třetí důvod se projevil až záhy, kdy ho rodina vzala z většiny na milost. Adopcí Baila totiž zařídil, aby rod Vince pokračoval dál a aby zůstala zachována úroveň vzdělání jejich členů.
Sám Zio zjistil, v pozdějších letech, jak snadno se dá manipulovat se ztrádajcím Bailem, jeho ptáčkem v kleci, jeho dokonalým dílem, jeho inspirací. Těžko říct, co se mu honilo hlavou, když po nocích chodil do jeho pokoje. Vše bylo impulzivní a v jeho očích projevem svobody zhýralé nebeské společnosti. Často je ale právě v takové společnosti vidět. Stýká se s významnými lidmi a jeho přátelský, přesto konzervativní přístup k nim, mu krásně vyšlapává cesty k maximálnímu úspěchu. Postavil v Nebi již mnoho staveb a obvykle ne zrovna zadarmo. Může mít, co chce, stačí si jen ukázat. Ale je spokojený doopravdy?


Bail Vince

26. ledna 2014 v 23:55 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Bail Vince

Rasa: člověk

Věk: 20 let

Schopnost: silné estetické cítění - výtvarný talent

Místo pobytu: Nebe, Lilium

Zaměstnání: stále student pracující na vlastních designových a architektonických projektech.

Vzhled: Bail je vysoké a vypracované postavy. Měří 184 centimetrů. Pleti je bledé a belice jemné, jako většina lidí a tvorů v Nebi. Ve tváři je vidět hned několik charakteristických rysů. Má plné, smyslné rty s piercingem v pravém koutku; veliký, ostře vykrojený nos a na úrovni jeho vysoko posazeného kořenu zaujmou zelené oči, které jsou poměrně blízko u sebe. Tvář si neholí, nechal si kosmeticky odstranit vousy. Čelisti jsou výrazné a pro jeho obličej charakteristické, mimo jiné; a uši leží spíše u hlavy a jsou lehce do špičky. Jeho vlasy jsou černé, sestříhané, sahající maximálně po ramena. Obvykle nosí elegantní oblečení, které se jistým způsobem vymyká, přesto nikdy neurazí. Má velmi dobré estetické cítění, což je vidět na jeho vzhledu. Má potetovanou levou ruku. Vždy vypadá velice upraveně. Od obočí po pečlivou pedikůru. Obykle nosí brýle, i když je nepotřebuje, má velice rád tuto retro záležitost. Zrak měl v minulosti vyšetřený a upravený. Jednalo se pouze o čistě lékařský zákrok.

Povaha: Jedná se o člověka s povahou velice introvertní. Někdy se i lidí straní a má rád svou samotu a klid. Ale pouze do jisté míry. Jeho psychický stav díky jeho minulosti nepatří mezi stabilní, ale odmítá své deprese, úzkosti a upadání v beznaděj jakkoliv řešit a nikoho do tohoto svého světa nepouští. Na venek působí celkem vyrovnaně a charismaticky. Dává si velice záležet na svém zevnějšku a má až sklony k narcismu. Skoro se panicky bojí stáří a tak pečuje o sebe i v tomto směru a nebojí se vyzkoušet i prozatím experimentální techniky omlazování stejně tak, jako ty ověřené a bezpečné. I přes výše zmíněné problémy si umí prosadit svou a dokáže být i paličatý, je-li přesvědčen plně o své teorii a pravdě. Zároveň dokáže vnímat své okolí velice citlivě. Nesnáší, štítí se svého nevlastního otce, ale zároveň je na něm závislý a velmi často žárlí, má-li Zio milence či milenku. Bail sám neví, zda je homosexuál či bisexuál, nicméně nedokáže mít jiný vztah, než ten se svým nevlastním otcem. Představa, že by sdílel intimní chvíle s někým cizím ho děsí a panicky nervuje. I kdyby se do někoho zamiloval, nejspíše by nedokázal s tou dotyčnou osobou provozovat sex, nebo až opravdu po spoustě letech intenzivního soužití. Trpí v podstatě obdobou zajateckého syndromu. Přestal se cítit jako obět a začal svého nevlastního otce svým prapodivným způsobem zbožňovat. V jeho mysli má určité právo se k němu chovat tak, jak se chová, i když jeho stránka, která miluje svého trýznitele z minulosti, se pře s druhou stránkou - se stránkou, které je odporný a která by ho nejraději svlékla z kůže a již nikdy nechtěla pocítit jeho vůni. Zajímá se o historické asijské kultury a kdyby mohl, nejraději by navštěvoval Asijská města v Pekle. Bail je zároveň velice citlivý a kreativní člověk s ohromným výtvarným talentem, který ho ostatně zachránil před Peklem. Nebo snad ne?

Minulost: 'Buď hodný kluk~,' slyšel mladičký Bail, jehož tělo se střáslo nahé pod peřinou. Náhle se peřina sesune k zemi a rozhodně ne chlacovým přičiněním, který chvilku o peřinu zápasí. A s těmi slovy, která se opakují, ho zalehne tělo dospělého muže. Nadosmrti nezapomene na jeho pach, který se mu ten den dostal do chřípí.
'Buď hodný kluk~' - to jsou slova, která ho dokážou ovládnout a to převážně vyslovaná z úst jednoho konkrétního člověka. Svého nevlastního otce, Zia Vince. A jak se k němu dostal? Bailovi rodiče byli oba velice nadaní umělci. Možná stále jsou. Byli oba spíše trošku volnomyšlenkářští. Bailovi se dostávalo z jejich strany ohromné lásky. tedy jak to jen v poměrech v Nebi jde. Jeho matka byla průmyslová designérka a spolupracovala úzce s architekty, převážně se Ziem. Bail tedy zná Zia už od malička. Jeho otec byl spíš volnomyšlenkářský umělec, který se hůře živil a hledal práci a uplatnění, a tak patřili k nejchudším v Nebi. Vždy na hranici, kdy hrozilo, že jeho rodina spadne do Pekla. Ale pomocí kontaktů, které měla jeho matka, se dookázali v Nebi udržet. Bailova matka otěhotněla velice brzy a měla se Ziem poměr. Proto není jasný pokrevní původ Baila. Oficiálně je synem muže, se kterým vyrůstal do svých čtrnácti let. Rozvinul se u něj talent, výtvarný, a estetické cítění po jeho rodičích. Bailovi se také dostalo pozornosti v ohledu vzdělání. Měl velice dobré učitele, kteří se mu věnovali individuálně, což velice potřeboval k orzvinutí talentu. Když mu bylo čerstvých čtrnáct let, své rodiče ztratil. Propadli se Peklu. Byli to aktivisté, kteří podvraceli nynější systém. Alespoň tak mu to bylo podáno. Zio, který žil a žije rozhýřeným způsobem života, věděl, že mít syna by pro něj bylo velice výhodné. Nemusel by se ženit a přitom mít potomka, který ponese jeho jméno dál. A udělá tak i své rodině radost. Bez ženy a závazků. A tak se Baila ujal a zachránil ho před životem ve věčné bídě tam dole. Mladý Bail byl a je velice půvabný. A tak mu po nocích dělal společnost o dosti pozornější, než by si Bail přál. Nejprve to nesnášel, ale později si přivykl jednání nového otce. Jako syna recivilistů by ho stejně nikdo z bezpečnostních složek neposlouchal, a tak se to nikdy nedostalo ven. Svým jednáním ho k sobě Zio velice pevně připoutal. Ale zároveň jeho osobnost rozložil a to naprosto. A proto je Bail plný protikladů uvnitř svého vnitřního já, uvnitř svého světa.
Díky tomu, jak je talentovaný a jaké má kontakty pomocí nevlastního otce, patří ke špičce designérů, i když ještě stále nedostudoval. Pomohl vytvořit například bar Oracle.