Bail Vince

26. ledna 2014 v 23:55 | Admin |  Postavy

Jméno a příjmení: Bail Vince

Rasa: člověk

Věk: 20 let

Schopnost: silné estetické cítění - výtvarný talent

Místo pobytu: Nebe, Lilium

Zaměstnání: stále student pracující na vlastních designových a architektonických projektech.

Vzhled: Bail je vysoké a vypracované postavy. Měří 184 centimetrů. Pleti je bledé a belice jemné, jako většina lidí a tvorů v Nebi. Ve tváři je vidět hned několik charakteristických rysů. Má plné, smyslné rty s piercingem v pravém koutku; veliký, ostře vykrojený nos a na úrovni jeho vysoko posazeného kořenu zaujmou zelené oči, které jsou poměrně blízko u sebe. Tvář si neholí, nechal si kosmeticky odstranit vousy. Čelisti jsou výrazné a pro jeho obličej charakteristické, mimo jiné; a uši leží spíše u hlavy a jsou lehce do špičky. Jeho vlasy jsou černé, sestříhané, sahající maximálně po ramena. Obvykle nosí elegantní oblečení, které se jistým způsobem vymyká, přesto nikdy neurazí. Má velmi dobré estetické cítění, což je vidět na jeho vzhledu. Má potetovanou levou ruku. Vždy vypadá velice upraveně. Od obočí po pečlivou pedikůru. Obykle nosí brýle, i když je nepotřebuje, má velice rád tuto retro záležitost. Zrak měl v minulosti vyšetřený a upravený. Jednalo se pouze o čistě lékařský zákrok.

Povaha: Jedná se o člověka s povahou velice introvertní. Někdy se i lidí straní a má rád svou samotu a klid. Ale pouze do jisté míry. Jeho psychický stav díky jeho minulosti nepatří mezi stabilní, ale odmítá své deprese, úzkosti a upadání v beznaděj jakkoliv řešit a nikoho do tohoto svého světa nepouští. Na venek působí celkem vyrovnaně a charismaticky. Dává si velice záležet na svém zevnějšku a má až sklony k narcismu. Skoro se panicky bojí stáří a tak pečuje o sebe i v tomto směru a nebojí se vyzkoušet i prozatím experimentální techniky omlazování stejně tak, jako ty ověřené a bezpečné. I přes výše zmíněné problémy si umí prosadit svou a dokáže být i paličatý, je-li přesvědčen plně o své teorii a pravdě. Zároveň dokáže vnímat své okolí velice citlivě. Nesnáší, štítí se svého nevlastního otce, ale zároveň je na něm závislý a velmi často žárlí, má-li Zio milence či milenku. Bail sám neví, zda je homosexuál či bisexuál, nicméně nedokáže mít jiný vztah, než ten se svým nevlastním otcem. Představa, že by sdílel intimní chvíle s někým cizím ho děsí a panicky nervuje. I kdyby se do někoho zamiloval, nejspíše by nedokázal s tou dotyčnou osobou provozovat sex, nebo až opravdu po spoustě letech intenzivního soužití. Trpí v podstatě obdobou zajateckého syndromu. Přestal se cítit jako obět a začal svého nevlastního otce svým prapodivným způsobem zbožňovat. V jeho mysli má určité právo se k němu chovat tak, jak se chová, i když jeho stránka, která miluje svého trýznitele z minulosti, se pře s druhou stránkou - se stránkou, které je odporný a která by ho nejraději svlékla z kůže a již nikdy nechtěla pocítit jeho vůni. Zajímá se o historické asijské kultury a kdyby mohl, nejraději by navštěvoval Asijská města v Pekle. Bail je zároveň velice citlivý a kreativní člověk s ohromným výtvarným talentem, který ho ostatně zachránil před Peklem. Nebo snad ne?

Minulost: 'Buď hodný kluk~,' slyšel mladičký Bail, jehož tělo se střáslo nahé pod peřinou. Náhle se peřina sesune k zemi a rozhodně ne chlacovým přičiněním, který chvilku o peřinu zápasí. A s těmi slovy, která se opakují, ho zalehne tělo dospělého muže. Nadosmrti nezapomene na jeho pach, který se mu ten den dostal do chřípí.
'Buď hodný kluk~' - to jsou slova, která ho dokážou ovládnout a to převážně vyslovaná z úst jednoho konkrétního člověka. Svého nevlastního otce, Zia Vince. A jak se k němu dostal? Bailovi rodiče byli oba velice nadaní umělci. Možná stále jsou. Byli oba spíše trošku volnomyšlenkářští. Bailovi se dostávalo z jejich strany ohromné lásky. tedy jak to jen v poměrech v Nebi jde. Jeho matka byla průmyslová designérka a spolupracovala úzce s architekty, převážně se Ziem. Bail tedy zná Zia už od malička. Jeho otec byl spíš volnomyšlenkářský umělec, který se hůře živil a hledal práci a uplatnění, a tak patřili k nejchudším v Nebi. Vždy na hranici, kdy hrozilo, že jeho rodina spadne do Pekla. Ale pomocí kontaktů, které měla jeho matka, se dookázali v Nebi udržet. Bailova matka otěhotněla velice brzy a měla se Ziem poměr. Proto není jasný pokrevní původ Baila. Oficiálně je synem muže, se kterým vyrůstal do svých čtrnácti let. Rozvinul se u něj talent, výtvarný, a estetické cítění po jeho rodičích. Bailovi se také dostalo pozornosti v ohledu vzdělání. Měl velice dobré učitele, kteří se mu věnovali individuálně, což velice potřeboval k orzvinutí talentu. Když mu bylo čerstvých čtrnáct let, své rodiče ztratil. Propadli se Peklu. Byli to aktivisté, kteří podvraceli nynější systém. Alespoň tak mu to bylo podáno. Zio, který žil a žije rozhýřeným způsobem života, věděl, že mít syna by pro něj bylo velice výhodné. Nemusel by se ženit a přitom mít potomka, který ponese jeho jméno dál. A udělá tak i své rodině radost. Bez ženy a závazků. A tak se Baila ujal a zachránil ho před životem ve věčné bídě tam dole. Mladý Bail byl a je velice půvabný. A tak mu po nocích dělal společnost o dosti pozornější, než by si Bail přál. Nejprve to nesnášel, ale později si přivykl jednání nového otce. Jako syna recivilistů by ho stejně nikdo z bezpečnostních složek neposlouchal, a tak se to nikdy nedostalo ven. Svým jednáním ho k sobě Zio velice pevně připoutal. Ale zároveň jeho osobnost rozložil a to naprosto. A proto je Bail plný protikladů uvnitř svého vnitřního já, uvnitř svého světa.
Díky tomu, jak je talentovaný a jaké má kontakty pomocí nevlastního otce, patří ke špičce designérů, i když ještě stále nedostudoval. Pomohl vytvořit například bar Oracle.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.