Melanie Shaw

17. března 2014 v 16:03 | Admin |  Postavy

Jméno: Melanie Shaw

Rasa: Mental nadlidé

Věk: 19 let

Schopnost: Její schopností je iluze bolesti, přesněji příznaků plicního moru (střídání pocitu horka a chladu spojené s dušností, kašlem a bolestí hrudníku), a tedy fyzicky ublížit nemůže a funguje jen ve chvíli, kdy věnuje plnou pozornost jejímu vyvolání a to pouze u jediného člověka, který musí být v dohledné blízkosti.

Místo pobytu: Peklo, BLOK.251

Zaměstnání: oficiálně servírka, prakticky by se toho našlo však o dost více

Vzhled: Mell z davu výškou vyčnívat nemůže ani náhodou, což jí na jednu stranu štve, na druhou stranu je však se svou postavou spokojená dosti. Je štíhlá, ale nikoliv příliš hubená a její postava nepostrádá výraznější ženské křivky. Má světlou pleť a světle modravá očka, která však do jejího vzhledu přináší něco nevinného, v kontrastu s jejími vlasy, které ač původně blond, nyní se pyšní barvou tmavě modrou a když se jí vlní kolem obličeje, krásně s její pletí kontrastují. Modré vlasy vždy toužila mít z prostého důvodu, že jednoduše takhle nevypadá každý druhý, vlastně právě naopak, že tohle se stalo jejím charakteristickým znakem, který je typický pouze pro ni. Kromě toho je u ní běžné výrazné líčení, bez kterého jí téměř nespatříte - na svém vzhledu si hodně potrpí. Styl jejího oblékání pak většinou zahrnuje nepříliš dlouhé šaty v barvě tmavě modré či černé, jelikož jiné barvy na sebe obleče jen velmi zřídka. Kalhoty u ní téměř nespatříte, a když už tak budou černé a útlé, tak aby obepínaly dokonale její zadek a nohy. V každém případě, k jejímu běžnému oděvu patří taktéž velké množství doplňků, většinou však spíše bezcenných cetek, jelikož příliš mnoho možností, jak získat nějaký ten lepší šperk nemá. A posledním, avšak velmi důležitým, ač na první pohled neznatelným znakem, je to, že nikdy nechodí pryč z domu bez dýky. Ano, vlastní jeden kousek zdobeného ostří, ke kterému má obzvláště kladný vztah, a jenž se nachází povětšinu času skrytý pod šaty či ještě lépe ukrytý v botě, přičemž u několika párů vysokých bot má schválně v tu pravou upravenu tak, aby sloužila jako skvělý kryt pro tuto zbraň.

Povaha: První, co byste o ní mohli usoudit po setkání-se s ní bude, že to bude arogantní mladá žena, která si o sobě myslí kdo-ví-co, ovšem ta představa by se měla rozplynout, jen, co jí poznáte blíže, jelikož na její tváři je snad pernamentně úsměv a její oči mají tendenci zářit nadšením podobnému dítěti pod vánočním stromečkem kvůli každé hlouposti. Každý, kdo s ní stráví trochu času, pozná, že je velmi aktivní, neustále veselá a tak trochu šílený blázínek, co je pro každou srandu. Její dar a prokletí v jednom je absence morálky, ale částečně taktéž pudu sebezáchovy, jelikož život nebere dost vážně na to, aby se o něj strachovala. Ale z toho sebevědomí v sobě má dosti, protože vždy věří jen sama v sebe a to ona je sama pro sebe tou nejvyšší a teoreticky taky jedinou autoritou. Snad proto je taktéž v nitru tou rebelkou a holkou, která se snad ani nedá zkrotit.


Minulost: Narodila se v Pekle, tak co byste od její minulosti mohli čekat. Rozhodně ne pohádku a procházku růžovým sadem, ač popravdě, u ní byl osud ještě milosrdný a dalo by se o ní hovořit jako o dítku štěstěny, pokud tedy hodláte považovat za možné, že může mít někdo z tamních obyvatel štěstí zrovna na své straně. Její rodina nepatřila mezi nejchudší, naopak, oba zaměstnáni se stálým příjmem, který pro ně byl dostatečný. Zvláštností se může stát, že oba její rodiče byli dosti zásadoví a lpěli na svých pravidlech a Mell byla donucena prve toto taktéž respektovat. Ovšem osud míchá karty tak, jak se mu zrovna zlíbí a pro malou vychytralou potvůrku jako byla malá, tehdy ještě andílkovi podobná blonďatá Mell, přichystal lekce, které jí pomohou přežít za každých okolností. V prvé řadě bylo nutno zjistit, že pravidla občas zabraňují v rozletu a občas i v pěkných výhodách, takže se Mell tak nějak přichomýtla k partičce kluků, kteří měli naprosto jiné hodnoty a kteří brzy zjistili, že jejich nová kamarádka se dá převychovat v téměř dokonalou malou kapsářku či pomocnici na kriminální dráze. Vždyť kdo by si pomyslel, že ten andílek s roztomiloučkým kukučem, který se očividně ztratil, má jen odvést vaši pozornost. Samozřejmě, tehdy jí bránili v úplnému "zdivočení", které se jí začalo zamlouvat čím dál více, rodiče. Ovšem co se nestalo. Osud si zase pohrál s touto šťastnou rodinkou a dal Mell lekci, která byla bolestná, ale přispěla k jejímu nynějšímu pohledu na svět, ač svým vlastním, mírně zvráceným způsobem. Mell byla tehdy mladá a divoká, ale rozhodně se snažila zároveň držet co nejvíce férových pravidel, které zavedli její rodiče, ovšem po té, co její matku někdo znásilnil a velmi nechutným způsobem zabil, se tyto její hodnoty ztratily. Možná tomu pomohl její talent, schopnost, která se brzy poté projevila jakožto iluze bolesti, či naopak tato schopnost se zformovala dle této události, každopádně, život dostal jiný smysl a smrt se stala její společnicí, se kterou tančí s úsměvem na rtech téměř dennodenně… protože zjistila, že každý má předem nadstavený limit svého života a je tedy naprosto zbytečné snažit se smrt ošálit či sama sebe omezovat, aby jí příliš neponoukala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carmichael Carmichael | Web | 15. ledna 2016 v 13:36 | Reagovat

konsolidace půjček ge money bank 8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.